Home / Kim jesteśmy / Biuro prasowe

Biuro prasowe

 • Po stronie natury z Żywiec Zdrój - DANONE
  07/06/2017

  Posadziliśmy kolejny milion drzew.

  W najbliższą niedzielę, 11 czerwca, w godzinach 10:00 – 18:00, na Skwerze Kahla (przy stacji metra Centrum Nauki Kopernik) odbędzie się uroczysty finał programu „Po stronie natury”. W ramach pikniku ekologicznego, warszawiacy będą mogli m.in. otrzymać sadzonkę drzewa, zobaczyć jak wygląda proces recyklingu dzięki instalacji „Drugie życie butelki” i sprawdzić swoje zdolności ortograficzne w wyjątkowym dyktandzie.  Gościem specjalnym Wielkiego Finału będzie ambasadorka programu „Po stronie natury” - Martyna Wojciechowska. Piknik poprowadzi Dorota Wellman. Wydarzenie wieńczy 9. edycję programu, w ramach którego Żywiec Zdrój wraz z partnerami posadził w tym roku milion drzew dla ochrony zasobów wody pitnej w Polsce. Partnerem wydarzenia jest Urząd Miasta Stołecznego Warszawa.

 • Zwycięzcy polskich eliminacji do Danone Nations Cup
  07/06/2017

  GKS GieKSa Katowice w finale Danone Nations Cup w USA

  Po zaciętej walce w finale Turnieju Młodej GieKSy Cup: American Dream zwyciężyła GKS GieKSa Katowice. Młodzi piłkarze już we wrześniu w nagrodę będą reprezentowali Polskę na Światowych Finałach Danone Nations Cup 2017 w Stanach Zjednoczonych.

 • Danone Nations Cup 2017 - największy, międzynarodowy turniej piłki nożnej
  28/05/2017

  Amerykańskie marzenie młodych piłkarzy ze Śląska w zasięgu zwycięstwa

  Wyjazd całej drużyny do Stanów Zjednoczonych – to nagroda główna Turnieju Młoda GieKSa Cup: American Dream, jaki 7 czerwca 2017 r. odbędzie się w Katowicach. Jest to efekt współpracy, jaką Danone rozpoczął z Akademią Piłkarską „Młoda GieKSa”, by wspólnie inspirować młodych zawodników do spełniania sportowych marzeń.  W turnieju weźmie udział 96 małoletnich piłkarzy z 8 renomowanych śląskich drużyn w kategorii wiekowej U12 (do 12 lat). Można się spodziewać wielkiego zaangażowania zawodników i bardzo gorących emocji turniejowych, ponieważ nagrodą główną dla zwycięskiej drużyny jest udział w Światowych Finałach Danone Nations Cup 2017, jakie już we wrześniu odbędą się w Nowym Jorku w USA.

 • DANONE - Producent zdrowej żywności z Globalną Polityką Rodzicielstwa
  24/05/2017

  DANONE dla mam nie tylko na dzień mamy

  Ogłosiliśmy w tym roku zobowiązanie na rzecz równości i różnorodności w pracy oraz polityki rodzicielstwa, zgodnie z którym kobiety, a w tym mamy, mogą nie tylko liczyć na równe traktowanie, ale również na liczne udogodnienia ułatwiające łączenie pracy zawodowej z życiem prywatnym. 

 • Danio waniliowe Hitem Handlu, Danone
  22/05/2017

  Danio o smaku waniliowym "Hitem Handlu" w kategorii Nabiał dla dzieci

  Danio Serek o smaku waniliowym 140 g zwyciężył w XVI edycji konkursu „Hit Handlu” na najlepiej sprzedający się produkt w kategorii Nabiał dla dzieci.