Home / Kim jesteśmy / Biuro prasowe

Biuro prasowe

 • Hackathon AI Masters Opole 2019 - uczestnicy w trakcie pracy
  15/04/2019

  Warszawska drużyna zwycięzcą pionierskiego maratonu programowania

  Ponad 5000 linijek kodu oraz 22 modele matematyczne – to efekty weekendowego Hackathon DANONE AI Masters Opole 2019, pierwszego tego typu wydarzenia w regionie. Wzięło w nim udział 70 pasjonatów programowania, którzy swoje projekty tworzyli pod okiem uznanych ekspertów z Polski oraz z zagranicy. Wypracowane rozwiązania z zakresu wykorzystania sztucznej inteligencji, mogą znaleźć realne zastosowanie w przemyśle. 

 • Hackathon, Opole, DANONE
  21/03/2019

  Pionierski maraton programowania – innowacyjne rozwiązania dla produkcji

  Sztuczna inteligencja w procesach produkcyjnych to motyw przewodni „Hackathon Danone AI Masters Opole 2019”, czyli pierwszego w regionie maratonu projektowania innowacyjnych rozwiązań cyfrowych, jakie mogą znaleźć zastosowanie w przemyśle. Inicjatywa ma na celu wspieranie innowacyjności w regionie i tworzenie warunków, sprzyjających rozwojowi przedsiębiorczości. Organizatorem wydarzenia jest opolski Park Naukowo – Technologiczny, jego głównym partnerem został DANONE, a patronat honorowy objął Prezydent Opola.

 • DANONE, Actimel, mam moc
  21/03/2019

  WIELCE mały, czyli Actimel w nowej odsłonie

  Nie ma wątpliwości, że dbałość o zdrowie i dobre samopoczucie to najlepsze co możemy zrobić dla siebie każdego dnia. Aby otrząsnąć się z resztek zimowego snu i rozpocząć wiosenną aktywność już teraz, warto sięgnąć po wielce małą buteleczkę Actimela, która zawiera 20 miliardów bakterii L. casei Danone, witaminy D oraz B6. Co więcej, by być w zgodzie z obecnymi trendami, z początkiem marca br. zmienił się design opakowań oraz logotyp marki. 

 • Fantasia od Danone, namalują swoją chwilę przyjemności
  19/02/2019

  Więcej przyjemności i koloru z Fantasią!

  Krótkie dni, długie, mroźne wieczory i tęskne wyczekiwanie słonecznych i ciepłych dni. A gdyby tak zatrzymać się na chwilę, zanurzyć w miłych wspomnieniach i podarować sobie moment tylko dla siebie? Z nową Fantasią błogi odpoczynek będzie smakował jeszcze lepiej!

 • Activia, Danone, noworoczne postanowienia
  06/02/2019

  Activia NOWOROCZNIE wspiera ciało i duszę

  Tym, którzy wytrwale pracują nad realizacją noworocznych postanowień i chcą utrzymać motywację do działania, z pewnością przyda się dodatkowe wsparcie. Oprócz wyznaczenia sobie konkretnych, mierzalnych i skrupulatnie spisanych na papierze celów, warto zacząć pielęgnować w sobie chęć odkrywania drobnych, przyjemnych inspiracji każdego dnia.