Home / Kim jesteśmy / Biuro prasowe

Biuro prasowe

 • 14/09/2009

  Ogólnopolska Zbiórka Żywności Podziel się Posiłkiem

  25 i 26 września w ponad 2 000 sklepów na terenie całej Polski odbędzie się Zbiórka Żywności. Na wszystkich, którzy pragną podzielić się posiłkiem z niedożywionymi dziećmi, czekać będzie ponad 30 000 wolontariuszy Banków Żywności. Wspólnie możemy pomóc w realizacji celu programu Podziel się Posiłkiem – przekazaniu miliona posiłków niedożywionym dzieciom!
 • 31/08/2009

  Rekordowa ilość zebranej żywności na Koncercie Gwiazd Podziel się Posiłkiem - PONAD 14 TON

  Mieszkańcy Białegostoku udowodnili w sobotę, że są ludźmi wielkiego serca. Mimo deszczowej pogody przyszli na rynek swojego miasta, aby razem z gwiazdami wesprzeć program Podziel się Posiłkiem.Zebrano rekordową ilość żywności - ponad 14 ton.
 • 27/08/2009

  Pasja i działanie w walce z niedożywieniem dzieci

  Rozpoczyna się 7. edycja programu społecznego Podziel się Posiłkiem, przedsięwzięcia, dzięki któremu w ostatnich latach do potrzebujących dzieci trafiło ponad 8 milionów posiłków. W tym roku organizatorzy pragną przekazać ich kolejny milion.
 • 20/08/2009

  Koncert Gwiazd Podziel się Posiłkiem w Białymstoku

  29 sierpnia w Białymstoku odbędzie się Koncert Gwiazd Podziel się Posiłkiem, który zainauguruje już 7. edycję programu Podziel się Posiłkiem – ogólnopolskiego przedsięwzięcia na rzecz walki z problemem niedożywienia wśród dzieci. Każdy koncert programu jest wydarzeniem niezwykłym. Twórcami jego sukcesu są nie tylko najpopularniejsze gwiazdy polskiej muzyki, ale również uczestnicy koncertu, którzy biorąc udział w zbiórce żywności, pomagają dzieciom.
 • 14/07/2009

  Perły Rynku FMCG rozstrzygnięte!

  W tegorocznej edycji konkursu przeprowadzonego przez miesięcznik Wiadomości Handlowe, produkty Danone zwyciężyły aż w dwóch kategoriach. Ponad tysiąc niezależnych detalistów z całego kraju uznało produkty Danone za najlepsze produkty wprowadzone w 2008 roku