Home / Kim jesteśmy / Biuro prasowe

Biuro prasowe

 • Danoners World Cup, polska drużyna na podium
  03/07/2018

  Polska drużyna piłkarska zwycięzcą międzynarodowego turnieju Danoners World Cup

  Polacy wygrywają międzynarodowy turniej piłki nożnej – to nie niespełniony sen kibica naszej reprezentacji, a prawdziwy rezultat organizowanych na kształt mundialu rozgrywek dla pracowników spółek DANONE. Drużyna złożona z pracowników firm Żywiec Zdrój i Danone (produkty mleczne), w turniejowej rywalizacji pokonała kilkadziesiąt najlepszych drużyn piłkarskich z całego świata. Jednocześnie firma po raz kolejny udowodniła, że jest przyjaznym miejscem pracy i realizowania pasji, którego wewnętrzną siłę stanowią ludzie.

 • Biały listek CSR dla spółek DANONE
  08/06/2018

  Białe Listki CSR POLITYKI dla spółek DANONE

  Działania grupy spółek DANONE na rzecz zrównoważonego rozwoju zostały docenione po raz kolejny. Danone (produkty mleczne), Żywiec Zdrój i NUTRICIA – liderzy w swoich kategoriach rynkowych [1] zostali wyróżnieni Białymi Listkami CSR POLITYKI w tegorocznej edycji plebiscytu. Dodatkową nagrodę otrzymał program ,,Podziel się Dobrym Posiłkiem”. 

 • Żywiec Zdrój, raport wpływu, rozwój społeczny i gospodarczy
  05/06/2018

  Bycie liderem zobowiązuje

  Pozytywny wpływ Żywiec Zdrój S.A. na kondycję społeczno-gospodarczą w Polsce, zarówno w ujęciu ogólnopolskim jak i lokalnym, to konsekwentnie realizowane działania prowadzone w ramach strategii zrównoważonego rozwoju firmy. Ich przykładem jest współpraca producenta z lokalnymi władzami i organizacjami w województwach: śląskim i zachodniopomorskim. Dążąc do zyskownego wzrostu, Żywiec Zdrój zainwestował 27 mln zł w programy społeczne i lokalną infrastrukturę.

 • DANONE spółki DANONE mama w pracy dzień mamy benefity polityka rodzicielska
  24/05/2018

  Dzień matki na co dzień - DANONE wspiera pracujące mamy

  Łączenie spełnionego macierzyństwa i rozwoju zawodowego jest możliwe. Dlatego pracujące mamy chętnie wybierają firmy, ułatwiające łączenie dwóch ważnych ról: rodzica i pracownika. Na takie rozwiązania stawia grupa spółek DANONE, wprowadzając międzynarodową politykę rodzicielstwa i od lat konsekwentnie tworząc przyjazne środowisko pracy dla młodych rodziców. Z udogodnień chętnie korzystają pracownicy firmy, w której ponad połowa menedżerów to kobiety -  większość z nich to również mamy.

 • Danone, zdrowie, biznes, sukces, kobieta, magda dybska-tabor, grupa spółek DANONE, HR, ludzie
  17/05/2018

  DANONE wprowadza międzynarodową organizację HR z siedzibą w Polsce!

  Nowopowstała, międzynarodowa organizacja HR przejmuje odpowiedzialność za zarządzanie zasobami ludzkimi w DANONE na 8 rynkach w regionie Europy Środkowo - Wschodniej i Północnej. Siedzibą nowej organizacji jest Polska, która jest strategicznym rynkiem dla DANONE. Rolę Dyrektora HR dla regionu: Polska, kraje bałtyckie i nordyckie obejmuje Magda Dybska-Tabor, od blisko 20 lat związana z grupą spółek DANONE.