Home / Kim jesteśmy / Biuro prasowe

Biuro prasowe

 • DANONE, zdrowie, praca z misją, przyjazne miejsce pracy, najlepszy pracodawca
  25/03/2018

  Praca z misją

  Jakiej pracy poszukują Polki?

 • Danone, Danio Dwie Warstwy, Zdrowie, Przyjemność, Zdrowe Nawyki, Zdrowa dieta
  15/03/2018

  Odkryj drugą warstwę z nowym Danio!

  Danio znowu zaskakuje nowością! Do sklepów wkracza Danio Dwie warstwy – serek o smaku śmietankowym, pod którym kryje się pyszna warstwa w trzech wariantach smakowych.

 • DANONE, brylanty polskiej gospodarki, nagroda 2017
  11/03/2018

  Spółki DANONE Brylantami Polskiej Gospodarki 2017!

  Instytut Europejskiego Biznesu zbadał w lutym 2018 r. wyniki finansowe 70 tysięcy polskich przedsiębiorców, których wartość rynkowa wyniosła więcej niż 100 mln zł. Wśród firm nagrodzonych Brylantem Polskiej Gospodarki 2017 znalazły się Żywiec Zdrój, Danone i NUTRICIA, będące częścią grupy spółek DANONE. To rezultat zaangażowania firmy w rozwój kraju, społeczeństwa i działań na rzecz zdrowia. Prawie 15 tysięcy wygenerowanych miejsc pracy, coroczny wkład w gospodarkę Polski w wysokości 2,85 mld zł –  to tylko wybrane efekty działań spółek DANONE, które przekładają się na ten sukces.

 • zdrowe nawyki, zdrowe żywienie, zdrowie, DANONE
  11/03/2018

  Dobre nawyki z dzieciństwa, to właściwe wybory w przyszłości

  Za mało warzyw, za dużo cukru i soli w diecie... polskich dzieci. Niemożliwe? A jednak! Ponadto zbyt wiele niemowląt w Polsce jest nieprawidłowo karmionych w pierwszym okresie swojego życia. Może to mieć niekorzystny wpływ na ich rozwój indywidualny, a także na stan zdrowia całego polskiego społeczeństwa. Niemal wszystkie polskie dzieci po 1. roku życia (94%) otrzymują wraz z dietą niewystarczającą ilość witaminy D. Aż 88% – za mało warzyw. 3/4 z nich spożywa zbyt wiele cukru. Takie są główne wyniki badania przeprowadzonego przez Instytut Matki i Dziecka przy wsparciu Fundacji NUTRICIA. Jego wyniki znalazły się, między innymi, w opublikowanym niedawno Raporcie wpływu grupy spółek DANONE ,,Nieść zdrowie przez żywność”

 • Actimel, Danone, wstrząśnij porankiem, nowe smaki, zdrowie, odporność, zdrowe wybory
  07/03/2018

  Wstrząśnij swoim porankiem z nowymi smakami Actimela

  Czy poranek może być pozytywny? W marcu na sklepowych półkach pojawią się dwie oryginalne propozycje od Actimela, dzięki którym dzień może rozpocząć się ekscytująco. Nowe połączenia smakowe to granat, jagody i korzeń maca oraz mango, kurkuma i jagody goji.