Home / Kim jesteśmy / Biuro prasowe

Biuro prasowe

 • Zwycięzcy polskich eliminacji do Danone Nations Cup
  07/06/2017

  GKS GieKSa Katowice w finale Danone Nations Cup w USA

  Po zaciętej walce w finale Turnieju Młodej GieKSy Cup: American Dream zwyciężyła GKS GieKSa Katowice. Młodzi piłkarze już we wrześniu w nagrodę będą reprezentowali Polskę na Światowych Finałach Danone Nations Cup 2017 w Stanach Zjednoczonych.

 • Danone Nations Cup 2017 - największy, międzynarodowy turniej piłki nożnej
  28/05/2017

  Amerykańskie marzenie młodych piłkarzy ze Śląska w zasięgu zwycięstwa

  Wyjazd całej drużyny do Stanów Zjednoczonych – to nagroda główna Turnieju Młoda GieKSa Cup: American Dream, jaki 7 czerwca 2017 r. odbędzie się w Katowicach. Jest to efekt współpracy, jaką Danone rozpoczął z Akademią Piłkarską „Młoda GieKSa”, by wspólnie inspirować młodych zawodników do spełniania sportowych marzeń.  W turnieju weźmie udział 96 małoletnich piłkarzy z 8 renomowanych śląskich drużyn w kategorii wiekowej U12 (do 12 lat). Można się spodziewać wielkiego zaangażowania zawodników i bardzo gorących emocji turniejowych, ponieważ nagrodą główną dla zwycięskiej drużyny jest udział w Światowych Finałach Danone Nations Cup 2017, jakie już we wrześniu odbędą się w Nowym Jorku w USA.

 • DANONE - Producent zdrowej żywności z Globalną Polityką Rodzicielstwa
  24/05/2017

  DANONE dla mam nie tylko na dzień mamy

  Ogłosiliśmy w tym roku zobowiązanie na rzecz równości i różnorodności w pracy oraz polityki rodzicielstwa, zgodnie z którym kobiety, a w tym mamy, mogą nie tylko liczyć na równe traktowanie, ale również na liczne udogodnienia ułatwiające łączenie pracy zawodowej z życiem prywatnym. 

 • Danio waniliowe Hitem Handlu, Danone
  22/05/2017

  Danio o smaku waniliowym "Hitem Handlu" w kategorii Nabiał dla dzieci

  Danio Serek o smaku waniliowym 140 g zwyciężył w XVI edycji konkursu „Hit Handlu” na najlepiej sprzedający się produkt w kategorii Nabiał dla dzieci.

 • DANONE w rankingu odpowiedzialnych firm
  15/05/2017

  DANONE w Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2017!

  Danone - Diamentem, NUTRICIA i Żywiec Zdrój - Platynowi w Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2017!