Home / Kim jesteśmy / Biuro prasowe

Biuro prasowe

 • fabryka, bieruń, rolnicy, danone, zdrowie, zrównoważony rozwój
  27/02/2018

  DANONE od lat wspiera rozwój polskich rolników, pozytywnie wpływając na gospodarkę i środowisko naturalne

  Promocja zrównoważonego rolnictwa oraz wspieranie rozwoju dostawców mleka, warzyw i owoców - te działania realizują na co dzień pracownicy grupy spółek DANONE. We współpracy z przeszło 250 gospodarstwami rolnymi z całej Polski stawiają na rolnictwo, któremu przyświeca troska o zdrowie ludzi, ochrona planety oraz dbałość o dobrostan zwierząt. Wszystko po to, by móc produkować wartościową żywność. Firma zapowiada dalsze działania w tym kierunku, co wynika z przyjętych właśnie zobowiązań.

 • Danonki, uczą, Danone, zdrowie
  15/01/2018

  W nowej akcji Danonki uczą dzieci, jak dbać o naturę

  Dzieci w wieku przedszkolnym codziennie uczą się czegoś nowego, a najszybciej zdobywają nową wiedzę... poprzez zabawę! Swoją nową akcją marka Danonki pokazuje, jak istotne jest dbanie o naturę. Dzięki kolekcji edukacyjnych magnesów dzieci mogą wkroczyć do magicznego świata Danonka, który pokaże im różne aspekty dbania o środowisko.

 • Fantasia, Lucky, Danone, edycja limitowana
  15/01/2018

  Daj się ponieść przyjemności z nową Fantasią

  Fantasia znów zachwyca – nie tylko smakiem, ale też wyglądem! Spróbuj limitowanej edycji Love i Lucky ze słodkimi, kolorowymi dodatkami. Nowości Fantasii to uczta dla wszystkich zmysłów!

 • Zdrowych świąt i wielu sukcesów w nowym roku
  22/12/2017

  Zdrowych świąt i wielu sukcesów w nowym roku

  Zdrowych świąt i wielu sukcesów w nowym roku

 • DANONE, raport wpływu, zdrowie
  07/12/2017

  Spółki DANONE publikują pierwszy wspólny Raport wpływu

  60 mln zł przeznaczonych na działania społeczne, istotna zmiana nawyków żywieniowych Polaków na bardziej prawidłowe, 70 inicjatyw społecznych realizowanych przez pracowników każdego roku i wkład w gospodarkę Polski w wysokości 2,85 mld zł – to tylko wybrane efekty działań grupy spółek DANONE podsumowane w opublikowanym właśnie Raporcie wpływu.