Home / Kim jesteśmy / Biuro prasowe

Biuro prasowe

 • Activia naturalna od Danone
  14/05/2019

  W trosce o dobre samopoczucie, naturalnie! Wiosenne nowości od Danone Activia

  Dążenie do idealnej harmonii ciała, ducha i umysłu oraz uważne wsłuchiwanie się we własne potrzeby – to prawdziwy fundament osobistego ZEN. Dlatego tak ważne jest, by dbanie o siebie zacząć od troski o nasze samopoczucie – w każdym możliwym wymiarze. Tu z pomocą przychodzi wiosenna nowość od Danone – Activia Jogurt Naturalny Gęsty. Od teraz z  innym składem i zupełnie nową szatą graficzną.

 • Fantasia od Danone - nowa edycja limitowana
  06/05/2019

  Fantasia rozkwita na wiosnę! Premiera smaków łączących owoce egzotyczne z nutami kwiatowymi

  MARKA FANTASIA PREZENTUJE PIERWSZE W EUROPIE PRODUKTY O SMAKACH ŁĄCZĄCYCH OWOCE EGZOTYCZNE Z NUTAMI KWIATOWYMI I NAWIĄZUJE PRZY TYM NIEZWYKŁĄ WSPÓŁPRACĘ Z MARKĄ ODZIEŻOWĄ FEMI STORIES

 • Danio od Danone, metody na głody
  23/04/2019

  Nadciągają posiłki! Mały Głód i jego Ekipa rzucają wyzwanie Danio

  Samotny bohater, Mały Głód, po 15 latach uporczywych działań postanawia poszukać sprzymierzeńców - różnych Głodów pojawiających się między posiłkami. Tym razem ma sprytny plan – zamierza wraz ze swoją Ekipą działać na kilku frontach i na różne sposoby. Nie jest to zapowiedź filmu akcji, ale z pewnością będzie się działo! Ruszyła nowa kampania Danio – Ekipa Małego Głoda jest gotowa do działania. Jak Danio poradzi sobie w walce z Głodami?

 • Danone, zrównoważony rozwój
  23/04/2019

  DANONE przystępuje do paktu na rzecz zrównoważonego wykorzystania tworzyw sztucznych by odpowiadać na wyzwania związane z zagospodarowaniem opakowań

  Właśnie powstał polski Pakt na rzecz zrównoważonego wykorzystywania tworzyw sztucznych. Pakt zawiązała grupa firm wprowadzających na rynek produkty w opakowaniach z tworzyw sztucznych i firmy związane z łańcuchem wartości opakowań – liderzy swoich branż, a także organizacje branżowe i pozarządowe. Jego celem jest wypracowanie sposobów na bardziej zrównoważone wykorzystywanie tworzyw sztucznych w polskiej gospodarce.

 • Actimel bez dodatku cukru. Nowość od Danone
  23/04/2019

  Nowy Actimel Bez Dodatku Cukru

  Tej wiosny Actimel motywuje podwójnie - dzięki nowej odsłonie produktu Bez Dodatku Cukru zadbamy zarówno o odporność, jak i o prawidłową dietę. Dla wszystkich, którzy dbają o zdrowy styl życia, nowość od Danone to wybór idealny: prosty i niezwykle smaczny. Produkt składa się z jogurtu, żywych kultur bakterii, witamin B₆ + D i niczego więcej!