Home / Kim jesteśmy / Biuro prasowe

Biuro prasowe

 • Danio od Danone, metody na głody
  23/04/2019

  Nadciągają posiłki! Mały Głód i jego Ekipa rzucają wyzwanie Danio

  Samotny bohater, Mały Głód, po 15 latach uporczywych działań postanawia poszukać sprzymierzeńców - różnych Głodów pojawiających się między posiłkami. Tym razem ma sprytny plan – zamierza wraz ze swoją Ekipą działać na kilku frontach i na różne sposoby. Nie jest to zapowiedź filmu akcji, ale z pewnością będzie się działo! Ruszyła nowa kampania Danio – Ekipa Małego Głoda jest gotowa do działania. Jak Danio poradzi sobie w walce z Głodami?

 • Danone, zrównoważony rozwój
  23/04/2019

  DANONE przystępuje do paktu na rzecz zrównoważonego wykorzystania tworzyw sztucznych by odpowiadać na wyzwania związane z zagospodarowaniem opakowań

  Właśnie powstał polski Pakt na rzecz zrównoważonego wykorzystywania tworzyw sztucznych. Pakt zawiązała grupa firm wprowadzających na rynek produkty w opakowaniach z tworzyw sztucznych i firmy związane z łańcuchem wartości opakowań – liderzy swoich branż, a także organizacje branżowe i pozarządowe. Jego celem jest wypracowanie sposobów na bardziej zrównoważone wykorzystywanie tworzyw sztucznych w polskiej gospodarce.

 • Actimel bez dodatku cukru. Nowość od Danone
  23/04/2019

  Nowy Actimel Bez Dodatku Cukru

  Tej wiosny Actimel motywuje podwójnie - dzięki nowej odsłonie produktu Bez Dodatku Cukru zadbamy zarówno o odporność, jak i o prawidłową dietę. Dla wszystkich, którzy dbają o zdrowy styl życia, nowość od Danone to wybór idealny: prosty i niezwykle smaczny. Produkt składa się z jogurtu, żywych kultur bakterii, witamin B₆ + D i niczego więcej!

 • Hackathon AI Masters Opole 2019 - uczestnicy w trakcie pracy
  15/04/2019

  Warszawska drużyna zwycięzcą pionierskiego maratonu programowania

  Ponad 5000 linijek kodu oraz 22 modele matematyczne – to efekty weekendowego Hackathon DANONE AI Masters Opole 2019, pierwszego tego typu wydarzenia w regionie. Wzięło w nim udział 70 pasjonatów programowania, którzy swoje projekty tworzyli pod okiem uznanych ekspertów z Polski oraz z zagranicy. Wypracowane rozwiązania z zakresu wykorzystania sztucznej inteligencji, mogą znaleźć realne zastosowanie w przemyśle. 

 • Hackathon, Opole, DANONE
  21/03/2019

  Pionierski maraton programowania – innowacyjne rozwiązania dla produkcji

  Sztuczna inteligencja w procesach produkcyjnych to motyw przewodni „Hackathon Danone AI Masters Opole 2019”, czyli pierwszego w regionie maratonu projektowania innowacyjnych rozwiązań cyfrowych, jakie mogą znaleźć zastosowanie w przemyśle. Inicjatywa ma na celu wspieranie innowacyjności w regionie i tworzenie warunków, sprzyjających rozwojowi przedsiębiorczości. Organizatorem wydarzenia jest opolski Park Naukowo – Technologiczny, jego głównym partnerem został DANONE, a patronat honorowy objął Prezydent Opola.