Home / Kim jesteśmy / Nagrody

Nagrody

 • Zwycięzca konkursu "Mama w pracy"

  Zwycięzca konkursu "Mama w pracy"

  Maj 2012

  Firma Danone została zwycięzcą V edycji konkursu "Mama w pracy" organizowanego przez Fundację Świętego Mikołaja i Rzeczpospolitą, w kategorii duże firmy. To powtórzenie sukcesu z ubiegłego roku. Konkurs porusza problematykę łączenia macierzyństwa z rozwojem zawodowym kobiet i promuje działania firm sprzyjające pracującym mamom.

 • Danone wśród najbardziej odpowiedzialnych firm w Polsce!

  Danone wśród najbardziej odpowiedzialnych firm w Polsce!

  Maj 2011

  Miło nam poinformować o zajęciu przez Danone III miejsca w VI Rankingu Odpowiedzialnych Firm, który wyróżnia organizacje prowadzące działalność w oparciu o zasady społecznej odpowiedzialności biznesu.

  Ranking publikowany jest przez Dziennik Gazetę Prawną pod patronatem Forum Odpowiedzialnego Biznesu, tworzony przez dr Bolesława Roka z Centrum Etyki Biznesu Akademii Leona Koźmińskiego i weryfikowany przez PricewaterhouseCoopers. Ranking powstał w wyniku analizy odpowiedzi na ankietę składającą się z 66 pytań zamkniętych podzielonych na pięć obszarów: odpowiedzialne przywództwo, dialog z interesariuszami, zaangażowanie społeczne, odpowiedzialne zarządzanie i innowacyjność społeczna.

 • Ekoodpowiedzialni w biznesie

  Ekoodpowiedzialni w biznesie

  Listopad 2011

  Otrzymalismy wyróżnienie w pierwszej edycji konkursu „Ekoodpowiedzialni w biznesie”, organizowanego przez miesięcznik „Ecomanager”. Konkurs miał na celu wyróżnienie przedsiębiorstw, które prowadzą szeroką działalność – inwestycyjną, edukacyjną i informacyjną z zakresu ochrony środowiska. 

 • Liderzy Filantropii

  Liderzy Filantropii

  Październik 2011

  II miejsce w kategorii (dobra konsumpcyjne, farmacja), w dwóch podkategoriach: firma, która przekazała w minionym roku najwięcej srodków na cele społeczne oraz firma, która przekazała w minionym roku na cele społeczne największy odsetek swoich dochodów przed opodatkowaniem.

 • Dobry Produkt – wybór ekspertów

  Dobry Produkt – wybór ekspertów

  Październik 2011

  W kategorii Wielkość Sprzedaży wyróżnienie otrzymał jogurt do picia Activia.  Activia za sprawą swych walorów zdrowotnych, smakowych oraz poręcznemu opakowaniu zbudowała sobie silną pozycję rynkową.