Home / Kim jesteśmy / Nagrody

Nagrody

 • Nagroda Premium Brand 2010

  Nagroda Premium Brand 2010

  Styczeń 2011

  Premium Brand to ranking powstający na bazie badań konsumenckich. Na reputację marek wpływa ocena w 5 kategoriach: referencje, atmosfera medialna, firma, jako pracodawca i partner biznesowy oraz społeczne zaangażowanie. Nic więc dziwnego, że Danone znalazł się wśród marek o najwyższej reputacji!

 • Nagroda główna w konkursie Firma Przyjazna Mamie

  Nagroda główna w konkursie Firma Przyjazna Mamie

  Styczeń 2011

  Firma przyjazna mamie to prestiżowy plebiscyt organizowany przez miesięczniki „Dziecko” oraz „Poradnik domowy”. Dlatego też cieszymy się niezmiernie. Komisja konkursu nagrodziła firmę Danone za ponadprzeciętne udogodnienia oferowane młodym rodzicom – nie tylko mamom. Chcemy być przyjaznym miejscem pracy i oferować naszym współpracownikom możliwość połączenia zawodowych aspiracji z udanym życiem osobistym. 

 • Nagroda Laur Odpowiedzialności

  Nagroda Laur Odpowiedzialności

  Kwiecień 2011

  Danone został uhonorowany Laurem Odpowiedzialności za realizację dobrych praktyk odpowiedzialnego biznesu najlepiej zintegrowanych ze strategią biznesową. To dla nas wyjątkowy powód do dumy.

 • I nagroda w konkursie Raporty Społeczne 2010

  I nagroda w konkursie Raporty Społeczne 2010

  Grudzień 2010

  Jury konkursu za najlepszy raport nagrodziło Raport Odpowiedzialności Społecznej i Środowiskowej 2006-2009 firmy Danone. Doceniono nas za realizację strategii firmy w czterech obszarach: rynku, miejscu pracy, wobec społeczności lokalnych i środowiska naturalnego.

 • Nagroda Agro Trendy 2010

  Nagroda Agro Trendy 2010

  Październik 2010

  Danone został zwycięzcą w klasyfikacji generalnej w VII Rankingu Zakładów Mleczarskich dwutygodnika AgroTrendy, a także zajął pierwsze miejsce w dwóch pozostałych kategoriach: Lider Eksportu oraz Lider Efektywności! Cieszymy się niezmiernie – zważywszy na fakt, iż ranking powstaje w oparciu o ankiety wypełnione przez zakłady mleczarskie.