Candidates

WORK FOR DANONE

Danone in Poland is made up of companies leading their respective market categories.

Danone companies are supported by Centres of Business Service (DBS).

learn more

They fulfil four business functions – HR, IT, Finance, and the General Secretary (communications, internal relations, legal regulations).

These departments aid the everyday work of the particular Danone companies not just in Poland, but in the Baltic and Nordic states as well, and, in the case of Finance, in Central-Eastern Europe too.

The IT CC EMEA – an IT Competence Centre is working for Danone companies in Europe, Russia, Africa, and the Middle East – is found in Warsaw as well.

 

Join Danone today!

APPLY

DanoneCareers DanoneCareers

Praca w grupie spółek DANONE daje możliwość rozwoju cross-funkcjonalnego 🚀. Dzięki niemu nie tylko możemy zdobywać doświadczenie w różnych obszarach biznesowych, ale również mamy okazję do współpracy z ludźmi z innych działów 🤝.
Jak wygląda to w praktyce?
„Pracując w DANONE mamy możliwość pracy w trzech spółkach. Ja np. brałam udział w projekcie, który dotyczył rozwoju dedykowanego produktu dla jednego z Klientów. Dzięki temu miałam szansę zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi samych procesów produkcyjnych, zamawiania surowców, rozwoju opakowania. Udział w tym projekcie był dla mnie niesamowitym doświadczeniem. DANONE rozwija nowe kompetencje i wzmacnia te, które już posiadam.” - Justyna Zielińska – Kierownik ds. Aktywacji, Żywiec Zdrój.
Dołącz do firmy i wspólnie z Justyną rozwijaj się w DANONE.
Razem z nami twórz wartościową przyszłość: One Planet. One Health by you.

DanoneCareers DanoneCareers

Misja One Planet. One Health towarzyszy nam w pracy każdego dnia 😊. Realizując projekty zawsze jesteśmy blisko jej głównych założeń i stale dążymy do jej realizacji 💪.
Jednym z takich działań jest modernizacja oczyszczalni ścieków w fabryce Danone w Bieruniu.

„Zmiany wdrażane w naszej oczyszczali pozwolą na lepszą redukcję związków biogennych, przy najmniejszym możliwym zużyciu energii i środków chemicznych, niezbędnych w procesie oczyszczania ścieków.
Jej celem jest dostosowanie procesu oczyszczania do najwyższych standardów grupy spółek DANONE wyższych niż krajowe przepisy prawa. Całość przekłada się również na bardziej efektywne zarządzanie procesem i w konsekwencji, jeszcze mniejszy wpływ na środowisko”. - Malwina Lalik, Koordynator ds. Ochrony Środowiska, Danone.

DanoneCareers DanoneCareers

W grupie spółek DANONE wiemy, że działając wspólnie możemy osiągnąć więcej 💪. Projekt edukacyjny dotyczący edukacji z zakresu wartości surowca, jakim jest plastik, który realizowany jest przez spółkę Żywiec Zdrój w partnerstwie z siecią sklepów Żabka jest tego doskonałym przykładem i wpisuje się w misję One Planet. One Health 🌍.
„Każdy rodzaj działalności człowieka zostawia swój ślad. Ten najbardziej widoczny to oczywiście odpady. Jak wynika z danych GUS z roku 2018 jedynie 30% odpadów, które wygenerowały gospodarstwa domowe w naszym kraju poddano procesowi recyclingu. Można by długo dyskutować nad tym, co jest powodem takiego stanu rzeczy, ale w Żywiec Zdrój wolimy postawić na działanie! Decydując się na postawienie 25 sztuk EKOmatów w Warszawie i Poznaniu chcieliśmy nadać wartość opakowaniom z tworzyw sztucznych oraz metalu, edukując na czym polega gospodarka w obiegu zamkniętym. Projekt spotkał się wielkim zainteresowaniem zarówno wśród konsumentów sieci sklepów Żabka, jak też wśród innych interesariuszy. Bardzo cieszy mnie fakt, że mam okazję uczestniczyć w projekcie, który nie tylko edukuje, ale również ma szansę wpłynąć na kondycję naszej planety.” - Monika Matak, Kierownik ds. Zrównoważonego Rozwoju i Opakowań Obiegu Zamkniętego, Żywiec Zdrój.

Aktualności