Candidates

WORK FOR DANONE

Danone in Poland is made up of companies leading their respective market categories.

Danone companies are supported by Centres of Business Service (DBS).

learn more

They fulfil four business functions – HR, IT, Finance, and the General Secretary (communications, internal relations, legal regulations).

These departments aid the everyday work of the particular Danone companies not just in Poland, but in the Baltic and Nordic states as well, and, in the case of Finance, in Central-Eastern Europe too.

The IT CC EMEA – an IT Competence Centre is working for Danone companies in Europe, Russia, Africa, and the Middle East – is found in Warsaw as well.

 

Join Danone today!

APPLY

DanoneCareers DanoneCareers

DANONE nagrodzony za działania na rzecz zrównoważonego rolnictwa i rolników – i to podwójnie 👏!
Spółki DANONE zostały uznane za Lidera Zrównoważonego Rolnictwa i Produkcji Żywności w tegorocznej, VII edycji „Diamentów Sustainable Economy” – nagrodę w imieniu DANONE odebrała Anna Reps-Bednarczyk. Laureat stawia sobie za cel bycie liderem w odpowiadaniu na obecne oraz przyszłe trendy żywieniowe, które jednocześnie mają pozytywny wpływ na otoczenie i kondycję planety. – z dumą czytamy w uzasadnieniu kapituły konkursu. Executive Club – bardzo dziękujemy. Statuetkami nagradzane są spółki i przedsiębiorcy, którzy prowadzą biznes zgodnie z najwyższymi standardami środowiskowymi i społecznymi. To właśnie działań społecznych, dotyczy druga nagroda - Jolanta Sas-Wisłocka, która na co dzień współpracuje z naszymi dostawcami mleka, otrzymała tytuł OSOBOWOŚCI ROKU. Nagroda przyznawana w ramach plebiscytu, organizowanego przez Polską Press Grupę, jest wyrazem uznania za działania edukacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Od lat są one realizowane na rzecz lokalnych społeczności we współpracy z naszymi dostawcami mleka. Jolu ogromne gratulacje!
Więcej na temat działań DANONE na rzecz zrównoważonego rolnictwa i produkcji żywności, której przyświeca rozsądne korzystanie z zasobów naturalnych można znaleźć w opublikowanym właśnie raporcie wpływu danone.pl/assets/articles/DANONE-Raport-wplywu2020_Razem-dla-lepszego-jutra.pdf

DanoneCareers DanoneCareers

W DANONE stawiamy na dzielenie się wiedzą i rozwój w ramach tworzonych przez nas zespołów 🚀. Przykład? Program Trenerów Wewnętrznych to projekt, który zakłada wymianę doświadczeń z osobami z różnych działów i stanowisk.
"Program Trenerów Wewnętrznych to jedno z największych i najciekawszych wyzwań z jakimi miałam przyjemność pracować w DANONE. Szkolenia to nie tylko budowanie relacji z innymi pracownikami, ale również ogromna dawka wiedzy, która pomaga mi w codziennej pracy Managera." - Alicja Zielona, Kierownik Obszaru Sprzedaży- Detal

Aktualności