Candidates

We all have different experiences, motivations and dreams, but acting together we can change a lot. Discover passion-driven work, develop within dynamic environment and contribute to a healthier tomorrow with us. Our Danone is for you!

SEE THE CURRENT JOB OFFERS

WORK FOR DANONE

Danone in Poland is made up of companies leading their respective market categories.

Danone companies are supported by Centres of Business Service (DBS).

learn more

They fulfil four business functions – HR, IT, Finance, and the General Secretary (communications, internal relations, legal regulations).

These departments aid the everyday work of the particular Danone companies not just in Poland, but in the Baltic and Nordic states as well, and, in the case of Finance, in Central-Eastern Europe too.

The IT CC EMEA – an IT Competence Centre is working for Danone companies in Europe, Russia, Africa, and the Middle East – is found in Warsaw as well.

 

Join Danone today!

APPLY

DanoneCareers DanoneCareers

Program Stażowy DAN One to samodzielne realizowanie projektów i stały rozwój pod okiem doświadczonego opiekuna 🚀. Ewa przygodę w naszej firmie zaczęła właśnie jako stażystka, a dziś jest Junior Brand Manager w Alpro 👏.
Jak wspomina swoje początki w DANONE?
„Do Alpro trafiłam w październiku 2019 r. Miło wspominam mój staż, choć na początku ilość wiedzy, którą trzeba było przyswoić wydawała się ogromna.
Cieszę się, że mogę rozwijać się w Alpro, ponieważ sama używam produktów roślinnych, a możliwość pracy przy realizacji pierwszej polskiej kampanii Alpro na tak dużą skalę była dla mnie niesamowitym doświadczeniem. Już teraz wiem, że kolejny rok będzie obfitował w ciekawą i kreatywną pracę, ale i tyle samo satysfakcji”.

DanoneCareers DanoneCareers

Halo Opole 📢! Już jutro Wirtualne Targi Pracy, na których będziecie mieli okazję spotkać nasze rekruterki – Anetę oraz Marynę, które opowiedzą Wam o możliwościach pracy i rozwoju w DANONE 🚀. Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i już się nie możemy doczekać spotkania z Wami!

DanoneCareers DanoneCareers

W DANONE przykładamy ogromną wagę do kwestii związanych z jakością naszych produktów, ale także pracy �. Okazją do przybliżenia tych aspektów jest Światowy Dzień Jakości, który obchodzimy właśnie dziś!
„Jakość to dla mnie doświadczenie, które pozwala cieszyć się wszystkim co robimy. W DANONE każdy czuje się za nią odpowiedzialny. Od lat przy okazji tego święta staramy się pokazać różne aspekty jakości i podziękować wszystkim pracownikom za szerzenie kultury jakości.” – Ewelina Cygan, Specjalista ds. Jakości.

Aktualności