Candidates

WORK FOR DANONE

Danone in Poland is made up of companies leading their respective market categories.

Danone companies are supported by Centres of Business Service (DBS).

learn more

They fulfil four business functions – HR, IT, Finance, and the General Secretary (communications, internal relations, legal regulations).

These departments aid the everyday work of the particular Danone companies not just in Poland, but in the Baltic and Nordic states as well, and, in the case of Finance, in Central-Eastern Europe too.

The IT CC EMEA – an IT Competence Centre is working for Danone companies in Europe, Russia, Africa, and the Middle East – is found in Warsaw as well.

 

Join Danone today!

APPLY

DanoneCareers DanoneCareers

Już 8 marca ruszamy z serią spotkań Meet DANONE 👋.
Spotkajmy się przy kawie i pogadajmy o pracy w DANONE �.
Każde spotkanie to oddzielna historia, inna osoba, doświadczenia i dawka praktycznej wiedzy, nie tylko o DANONE.
👉 Dołącz, a dowiesz się, jak w praktyce wyglądają zagadnienia, które znasz ze studiów 📚.
👉 Przekonaj się, jak naprawdę wygląda praca na Twoim wymarzonym stanowisku.
👉 Zadaj pytania prowadzącym ⭐.
Wszystko to w miłej atmosferze i z kubkiem ulubionej kawy�!

Brzmi ciekawie? Koniecznie dołącz do interesującego Cię wydarzenia, kliknij przycisk „biorę udział” ✅ i spotkaj się z nami podczas Meet DANONE!

DanoneCareers DanoneCareers

Kolejny kamień milowy w naszej Cyfrowej Transformacji!

Otrzymaliśmy certyfikację 100% Paperless dla Wydziału Puszek w fabryce w Opolu. Jest to pierwszy w całości pozbawiony zapisów w formie papierowej wydział produkcyjny w skali całego DANONE. Dzięki technologii 4.0 nie tylko dbamy o środowisko, ale również uwalniamy 334 godziny cennego czasu rocznie, który zostanie wykorzystany na inne wartościowe zadania!
Paperless na wydziale Puszek w liczbach:
👉 oszczędność 30 500 kartek papieru rocznie
👉 oszczędność 334 godzin rocznie (drukowanie, dystrybuowanie, wypełnianie ręczne formularzy)
👉 redukcja emisji CO2 o 159 ton rocznie.
W ramach celebracji m.in. zasadziliśmy kolejnych 16 drzew w naszym lesie paperless 🌳 (łącznie mamy ich już tam 34, a przecież jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa).
Ogromne gratulacje dla zespołu wdrożeniowego!
Wasze zaangażowanie jest kluczem! Nie spoczywamy na laurach, już rozpoczęliśmy pracę nad kolejnymi krokami w podróży Paperless.

DanoneCareers DanoneCareers

Nie samą pracą człowiek żyje 😊.

Nasi koledzy i koleżanki z centrum kompetencyjnego ITCC EMEA na co dzień zajmują się tworzeniem rozwiązań IT, które pomagają pracownikom DANONE w codziennej pracy. Jednak to nie wszystko!
W ramach inicjatywy {email:I47dgpjO:fGZX4681tErPeTDK.LjVqiARzJkWYNlB@nOgmsH5d79Uo-cF0wS3pv2IhbMyauxCQ} spotykają się także na wieczorach gier, quizach, czy turniejach online 🖥. Ostatnio zorganizowali spotkanie w stylu Jednego z dziesięciu ⭐.

„W obecnym realiach, gdy nasza praca przeniosła się z biura do domu, niezwykle ważne jest nawiązanie i utrzymanie kontaktu z nowymi pracownikami, ale oczywiście nie zapominając o obecnych. Nasza inicjatywa „{email:I47dgpjO:fGZX4681tErPeTDK.LjVqiARzJkWYNlB@nOgmsH5d79Uo-cF0wS3pv2IhbMyauxCQ}” poprzez zabawę i świetną atmosferę pomaga budować i podtrzymywać relacje niezwykle ważne w codziennej pracy.
Pozytywny odbiór przez uczestników, motywuje nas do działania i wymyślania nowych unikatowych rzeczy.” – Adam Koselnik, Analityk IT.

Aktualności