Kariera w DANONE

PRACA W GRUPIE SPÓŁEK DANONE

W Polsce grupę spółek DANONE tworzą firmy będące liderami w swoich kategoriach rynkowych.

Spółki DANONE są obsługiwane przez Centra Usług Biznesowych (DBS).

zobacz więcej

DBS to 4 różne funkcje biznesu – HR, IT, Finanse oraz Sekretariat Generalny (komunikacja, relacje wewnętrzne oraz regulacje prawne).

Działy te wspierają codzienną pracę poszczególnych spółek DANONE w Polsce, ale również w krajach w ramach regionu CEN (Centralna Europa oraz Nordyki): Norwegia, Szwecja, Finlandia, Estonia, Łotwa, Litwa, Dania, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia i Bułgaria.

W Warszawie znajduje się także IT CC EMEA, czyli Centrum Kompetencyjne IT, pracujące na rzecz spółek DANONE w Europie, Rosji i Afryce i na Bliskim Wschodzie.

 

Dołącz do DANONE już dzisiaj!

Zobacz aktualne oferty pracy

DanoneCareers DanoneCareers

Praca w grupie spółek DANONE to przede wszystkim kontakt z ludźmi. Wierzymy w to, że działając razem możemy osiągnąć więcej.
"Za co najbardziej lubię DANONE? Za inspirujących ludzi, ciekawe projekty oraz dynamikę pracy. Tutaj wszyscy interesują się Tobą, chętnie udzielają pomocy i są pełni energii. Nigdzie indziej nie spotkałam tylu uśmiechniętych osób, jak w DANONE." - Ewelina Winiarek - Automation and Database Specialist, Nutricia

DanoneCareers DanoneCareers

Wszystkie projekty realizowane przez grupę spółek DANONE są ściśle związanie z naszą misją. Chcemy nieść zdrowie poprzez żywność tak wielu ludziom, jak to możliwe, a dbanie o prawidłowe żywienie to podstawa naszej działalności już od ponad 100 lat.
To właśnie dlatego, jako Danone skupiamy się na promowaniu zdrowego trybu życia m.in. wprowadzając stopniowo oznakowanie Nutri-Score na nasze produkty i zachęcając do tego, aby wzbogacać dietę o produkty mleczne i pochodzenia roślinnego, a w szczególności w jogurty.
Zachęcamy do nich nie tylko naszych konsumentów, ale i pracowników.
Dlaczego? Poniżej kilka powodów:
👉jogurt jest lekkostrawny dla organizmu człowieka i nie stanowi znaczącego źródła tłuszczu w całodziennej diecie
👉zawiera składniki mineralne oraz witaminy
👉jest szybką przekąską i urozmaiceniem codziennej diety

DanoneCareers DanoneCareers

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników było i jest dla nas od zawsze najważniejsze! Takie podejście jest głęboko zakorzenione w naszym DNA oraz wizji One Planet. One Health 🌍. Chcąc zapewnić wszystkim pracownikom grupy spółek DANONE możliwość pracy w bezpiecznych warunkach oferujemy im możliwość zaszczepienia się na terenie naszych zakładów produkcyjnych oraz biur. Wierzymy, że takie postępowanie jest jedyną skuteczną formą walki z pandemią i obietnicą powrotu do normalności. Działając razem możemy więcej 💪!

Aktualności