Kariera w DANONE

PRACA W GRUPIE SPÓŁEK DANONE

W Polsce grupę spółek DANONE tworzą firmy będące liderami w swoich kategoriach rynkowych.

Spółki DANONE są obsługiwane przez Centra Usług Biznesowych (DBS).

zobacz więcej

DBS to 4 różne funkcje biznesu – HR, IT, Finanse oraz Sekretariat Generalny (komunikacja, relacje wewnętrzne oraz regulacje prawne).

Działy te wspierają codzienną pracę poszczególnych spółek DANONE w Polsce, ale również w krajach w ramach regionu CEN (Centralna Europa oraz Nordyki): Norwegia, Szwecja, Finlandia, Estonia, Łotwa, Litwa, Dania, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia i Bułgaria.

W Warszawie znajduje się także IT CC EMEA, czyli Centrum Kompetencyjne IT, pracujące na rzecz spółek DANONE w Europie, Rosji i Afryce i na Bliskim Wschodzie.

 

Dołącz do DANONE już dzisiaj!

Zobacz aktualne oferty pracy

DanoneCareers DanoneCareers

Praca w grupie spółek DANONE daje możliwość rozwoju cross-funkcjonalnego 🚀. Dzięki niemu nie tylko możemy zdobywać doświadczenie w różnych obszarach biznesowych, ale również mamy okazję do współpracy z ludźmi z innych działów 🤝.
Jak wygląda to w praktyce?
„Pracując w DANONE mamy możliwość pracy w trzech spółkach. Ja np. brałam udział w projekcie, który dotyczył rozwoju dedykowanego produktu dla jednego z Klientów. Dzięki temu miałam szansę zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi samych procesów produkcyjnych, zamawiania surowców, rozwoju opakowania. Udział w tym projekcie był dla mnie niesamowitym doświadczeniem. DANONE rozwija nowe kompetencje i wzmacnia te, które już posiadam.” - Justyna Zielińska – Kierownik ds. Aktywacji, Żywiec Zdrój.
Dołącz do firmy i wspólnie z Justyną rozwijaj się w DANONE.
Razem z nami twórz wartościową przyszłość: One Planet. One Health by you.

DanoneCareers DanoneCareers

Misja One Planet. One Health towarzyszy nam w pracy każdego dnia 😊. Realizując projekty zawsze jesteśmy blisko jej głównych założeń i stale dążymy do jej realizacji 💪.
Jednym z takich działań jest modernizacja oczyszczalni ścieków w fabryce Danone w Bieruniu.

„Zmiany wdrażane w naszej oczyszczali pozwolą na lepszą redukcję związków biogennych, przy najmniejszym możliwym zużyciu energii i środków chemicznych, niezbędnych w procesie oczyszczania ścieków.
Jej celem jest dostosowanie procesu oczyszczania do najwyższych standardów grupy spółek DANONE wyższych niż krajowe przepisy prawa. Całość przekłada się również na bardziej efektywne zarządzanie procesem i w konsekwencji, jeszcze mniejszy wpływ na środowisko”. - Malwina Lalik, Koordynator ds. Ochrony Środowiska, Danone.

DanoneCareers DanoneCareers

W grupie spółek DANONE wiemy, że działając wspólnie możemy osiągnąć więcej 💪. Projekt edukacyjny dotyczący edukacji z zakresu wartości surowca, jakim jest plastik, który realizowany jest przez spółkę Żywiec Zdrój w partnerstwie z siecią sklepów Żabka jest tego doskonałym przykładem i wpisuje się w misję One Planet. One Health 🌍.
„Każdy rodzaj działalności człowieka zostawia swój ślad. Ten najbardziej widoczny to oczywiście odpady. Jak wynika z danych GUS z roku 2018 jedynie 30% odpadów, które wygenerowały gospodarstwa domowe w naszym kraju poddano procesowi recyclingu. Można by długo dyskutować nad tym, co jest powodem takiego stanu rzeczy, ale w Żywiec Zdrój wolimy postawić na działanie! Decydując się na postawienie 25 sztuk EKOmatów w Warszawie i Poznaniu chcieliśmy nadać wartość opakowaniom z tworzyw sztucznych oraz metalu, edukując na czym polega gospodarka w obiegu zamkniętym. Projekt spotkał się wielkim zainteresowaniem zarówno wśród konsumentów sieci sklepów Żabka, jak też wśród innych interesariuszy. Bardzo cieszy mnie fakt, że mam okazję uczestniczyć w projekcie, który nie tylko edukuje, ale również ma szansę wpłynąć na kondycję naszej planety.” - Monika Matak, Kierownik ds. Zrównoważonego Rozwoju i Opakowań Obiegu Zamkniętego, Żywiec Zdrój.

Aktualności