Kariera w DANONE

Mamy różne doświadczenia, motywacje i marzenia, ale działając razem możemy wiele zmienić. Odkryj pracę z pasją, rozwijaj się w dynamicznym środowisku i razem z nami przyczyniaj się do budowania zdrowszego jutra. Nasz DANONE jest dla Ciebie!

ZOBACZ AKTUALNE OFERTY PRACY

PL ALT

PRACA W GRUPIE SPÓŁEK DANONE

W Polsce grupę spółek DANONE tworzą firmy będące liderami w swoich kategoriach rynkowych.

Spółki DANONE są obsługiwane przez Centra Usług Biznesowych (DBS).

zobacz więcej

DBS to 4 różne funkcje biznesu – HR, IT, Finanse oraz Sekretariat Generalny (komunikacja, relacje wewnętrzne oraz regulacje prawne).

Działy te wspierają codzienną pracę poszczególnych spółek DANONE w Polsce, ale również w krajach bałtyckich i nordyckich oraz, w przypadku Finansów, także w Europie Środkowo-Wschodniej.

W Warszawie znajduje się także IT CC EMEA, czyli Centrum Kompetencyjne IT, pracujące na rzecz spółek DANONE w Europie, Rosji i Afryce i na Bliskim Wschodzie.

 

Dołącz do DANONE już dzisiaj!

APLIKUJ

DanoneCareers DanoneCareers

Program Stażowy DAN One to samodzielne realizowanie projektów i stały rozwój pod okiem doświadczonego opiekuna 🚀. Ewa przygodę w naszej firmie zaczęła właśnie jako stażystka, a dziś jest Junior Brand Manager w Alpro 👏.
Jak wspomina swoje początki w DANONE?
„Do Alpro trafiłam w październiku 2019 r. Miło wspominam mój staż, choć na początku ilość wiedzy, którą trzeba było przyswoić wydawała się ogromna.
Cieszę się, że mogę rozwijać się w Alpro, ponieważ sama używam produktów roślinnych, a możliwość pracy przy realizacji pierwszej polskiej kampanii Alpro na tak dużą skalę była dla mnie niesamowitym doświadczeniem. Już teraz wiem, że kolejny rok będzie obfitował w ciekawą i kreatywną pracę, ale i tyle samo satysfakcji”.

DanoneCareers DanoneCareers

Halo Opole 📢! Już jutro Wirtualne Targi Pracy, na których będziecie mieli okazję spotkać nasze rekruterki – Anetę oraz Marynę, które opowiedzą Wam o możliwościach pracy i rozwoju w DANONE 🚀. Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i już się nie możemy doczekać spotkania z Wami!

DanoneCareers DanoneCareers

W DANONE przykładamy ogromną wagę do kwestii związanych z jakością naszych produktów, ale także pracy �. Okazją do przybliżenia tych aspektów jest Światowy Dzień Jakości, który obchodzimy właśnie dziś!
„Jakość to dla mnie doświadczenie, które pozwala cieszyć się wszystkim co robimy. W DANONE każdy czuje się za nią odpowiedzialny. Od lat przy okazji tego święta staramy się pokazać różne aspekty jakości i podziękować wszystkim pracownikom za szerzenie kultury jakości.” – Ewelina Cygan, Specjalista ds. Jakości.

Aktualności