Kariera w DANONE

PRACA W GRUPIE SPÓŁEK DANONE

W Polsce grupę spółek DANONE tworzą firmy będące liderami w swoich kategoriach rynkowych.

Spółki DANONE są obsługiwane przez Centra Usług Biznesowych (DBS).

zobacz więcej

DBS to 4 różne funkcje biznesu – HR, IT, Finanse oraz Sekretariat Generalny (komunikacja, relacje wewnętrzne oraz regulacje prawne).

Działy te wspierają codzienną pracę poszczególnych spółek DANONE w Polsce, ale również w krajach w ramach regionu CEN (Centralna Europa oraz Nordyki): Norwegia, Szwecja, Finlandia, Estonia, Łotwa, Litwa, Dania, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia i Bułgaria.

W Warszawie znajduje się także IT CC EMEA, czyli Centrum Kompetencyjne IT, pracujące na rzecz spółek DANONE w Europie, Rosji i Afryce i na Bliskim Wschodzie.

 

Dołącz do DANONE już dzisiaj!

Zobacz aktualne oferty pracy

DanoneCareers DanoneCareers

Bezpieczeństwo to fundament naszej firmy i kultury organizacyjnej . Wierzmy, że każdego wypadku można uniknąć, a credo naszej Polityki Zdrowia, Bezpieczeństwa i Dobrego Samopoczucia brzmi: "ZERO WYPADKÓW W PRACY I POZA NIĄ" .0150632953316E+34;.
W ramach programu "I care for safety" stale edukujemy naszych pracowników i wprowadzamy rozwiązania, które w realny sposób wpływają na ograniczenie liczby wypadków w Zakładach Produkcyjnych oraz biurach 💪. To dzięki naszemu świadomemu działaniu np. w Fabryce Żywiec Zdrój w Rzeniszowie działamy 4237 dni bez wypadku 👏. Dostęp do szkoleń jest otwarty i zawsze zachęcamy pracowników DANONE do korzystania z szerokiej oferty edukacyjnej, która powstała z myślą o nich.

DanoneCareers DanoneCareers

W DANONE wierzymy w moc Zespołu i wiemy, że naszą największą wartością są ludzie 😍. Jesteśmy grupą niesamowitych indywidualności, różnych talentów i kompetencji – które razem tworzą fantastyczny Zespół 🤝. W czasie pandemii zrozumieliśmy, jak ważne są cykliczne spotkania zespołu Nutricia Pediatria, które odbywają się raz na 4 miesiące. To wydarzenie to okazja do podsumowania wyników, omówienia strategii oraz taktyk na przyszłość. W tegorocznej edycji udział wzięło ponad 100 osób 😊.
Wraz z zaproszonymi gośćmi przepracowaliśmy kluczowe elementy współpracy międzydziałowej. To nie wszystko!
"Nie tylko pracujemy razem, ale też razem zmieniamy rzeczywistość na lepsze - nasz Zespół tworzy wiele projektów wolontariatu HOPE, wspierając domy dziecka, oddziały szpitalne, żłobki i przedszkola. Od sześciu lat co roku w trakcie spotkania cyklicznego organizujemy Bieg im. Rafała Praśniewskiego (naszego kolegi, który odszedł w wyniku choroby nowotworowej) – w trakcie tej imprezy zbieramy pieniądze na wybrany cel charytatywny." - Filip Gerczycki - Krajowy Kierownik Zespołu ds. Żywienia Medycznego

Aktualności