Kariera w DANONE

PRACA W GRUPIE SPÓŁEK DANONE

W Polsce grupę spółek DANONE tworzą firmy będące liderami w swoich kategoriach rynkowych.

Spółki DANONE są obsługiwane przez Centra Usług Biznesowych (DBS).

zobacz więcej

DBS to 4 różne funkcje biznesu – HR, IT, Finanse oraz Sekretariat Generalny (komunikacja, relacje wewnętrzne oraz regulacje prawne).

Działy te wspierają codzienną pracę poszczególnych spółek DANONE w Polsce, ale również w krajach w ramach regionu CEN (Centralna Europa oraz Nordyki): Norwegia, Szwecja, Finlandia, Estonia, Łotwa, Litwa, Dania, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia i Bułgaria.

W Warszawie znajduje się także IT CC EMEA, czyli Centrum Kompetencyjne IT, pracujące na rzecz spółek DANONE w Europie, Rosji i Afryce i na Bliskim Wschodzie.

 

Dołącz do DANONE już dzisiaj!

Zobacz aktualne oferty pracy

DanoneCareers DanoneCareers

Mały Głód jest po procesie on-boardingu i już działa wspólnie z Too Good To Go 💪.
Od 15 września użytkownicy aplikacji mogą zamawiać produkty mleczne i roślinne w formie paczek-niespodzianek od Danone, które następnie będą mogli odebrać w sieci restauracji Olimp w Krakowie i okolicach, a także Katowicach 📦. Co dalej? Dochód z akcji zostanie przekazany do Federacji Polskich Banków Żywności.
Projekt Danone i Too Good To Go to kolejny krok w kierunku działań mających na celu walkę z marnowaniem żywności w całym łańcuchu dostaw i aktywność, która wpisuje się w wizję One Planet. One Health 🌍.
"Czynienie dobra dla Planety jest niesamowicie przyjemne, daje kopa energetycznego i takie ciepło w serduchu. Fajnie, że można to połączyć z pracą zawodową. Najważniejsze dla mnie było zaangażowanie ludzi i tych wewnątrz Danone i tych przyłączających się do aplikacji TGTG. Produkty z krótkim terminem przydatności to przecież pełnowartościowe jedzenie, więc korzystajmy. A im więcej ludzi przyłączy się do akcji tym więcej jedzenia uratujemy." - Marta Sawicka, Kierownik Jakości Polska i Kraje Bałtyckie

DanoneCareers DanoneCareers

W grupie spółek DANONE wiemy, że sposób w jaki produkowana jest żywność i to jak komponujemy naszą dietę, znacząco wpływa na środowisko 🌍. Dlatego promujemy dietę planetarną – korzystną dla zdrowia i planety. Zgodnie z nią zachęcamy ludzi do spożywania większej ilości warzyw, owoców, orzechów i roślin strączkowych przy jednoczesnym ograniczeniu mięsa oraz cukru. Komponując codzienną dietę, każdy może wpływać na środowisko. By zachęcić do zmiany nawyków i pokazać konsumentom, jak łatwo można wprowadzić więcej roślin do swojego jadłospisu, Alpro stworzyło książkę Roślinne Przepisy Wielkich. Siłą projektu jest współpraca działu Marketingu Alpro i działu Rozwoju Kanału Sprzedaży.
Cieszymy się, że wspólnie z Lidl Polska możemy zachęcać konsumentów do uzupełniania diety o produkty roślinne. Więcej o akcji oraz konkursie, w ramach którego do wygrania są książki: www.kuchniaalpro.pl/

DanoneCareers DanoneCareers

Masz głowę pełną innowacyjnych pomysłów 🚀?
Pora to sprawdzić w Foodhakatonie organizowanym przez EIT Food Poland! Dlaczego warto 👇:
????poznasz innowacyjne narzędzia i metodologie
🤝wejdziesz w świat branży rolno-spożywczej
.3631017028537E+24;uzyskasz wsparcie eksperów (w tym z działu Research & Innovation DANONE)
👋poznasz wielu inspirujących ludzi, którzy tak jak Ty mają głowę pełną pomysłów 😍.
Wejdź na stronę 👉: www.jedzenieprzyszlosci.pl i dołącz do wyzwania Challange Labs 2021. Na zgłoszenie masz czas do 19 września!

Aktualności