Kariera w DANONE

PRACA W GRUPIE SPÓŁEK DANONE

W Polsce grupę spółek DANONE tworzą firmy będące liderami w swoich kategoriach rynkowych.

Spółki DANONE są obsługiwane przez Centra Usług Biznesowych (DBS).

zobacz więcej

DBS to 4 różne funkcje biznesu – HR, IT, Finanse oraz Sekretariat Generalny (komunikacja, relacje wewnętrzne oraz regulacje prawne).

Działy te wspierają codzienną pracę poszczególnych spółek DANONE w Polsce, ale również w krajach w ramach regionu CEN (Centralna Europa oraz Nordyki): Norwegia, Szwecja, Finlandia, Estonia, Łotwa, Litwa, Dania, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia i Bułgaria.

W Warszawie znajduje się także IT CC EMEA, czyli Centrum Kompetencyjne IT, pracujące na rzecz spółek DANONE w Europie, Rosji i Afryce i na Bliskim Wschodzie.

 

Dołącz do DANONE już dzisiaj!

Zobacz aktualne oferty pracy

DanoneCareers DanoneCareers

W Nutricia dokładamy wszelkich starań, aby nasza praca miała realny wpływ na zdrowie pacjentów. Jesteśmy blisko nich i wsłuchujemy się w ich potrzeby, aby móc zapewnić im produkty, które pomogą im w codziennym życiu.
"Dysponujemy najbardziej nowoczesnymi i skutecznymi produktami z kategorii żywności specjalnego przeznaczenia medycznego. Dostarczamy lekarzom najlepszej jakości materiały edukacyjne oraz narzędzia, aby mogli skutecznie walczyć z alergią na białka mleka krowiego u najmłodszych pacjentów. Dzięki pasji i wiedzy naszego zespołu dzieci z ABMK i ich rodzice mogą otrzymać wsparcie, którego potrzebują. W. mojej pracy najbardziej doceniam poczucie, że to co robię jest ważne i potrzebne!" - Estera Kwaśniak - Młodszy Specjalista ds. Marketingu, Dział Healthcare Pediatrics, Nutricia

DanoneCareers DanoneCareers

Poza wspólną misją grupę spółek DANONE łączy jeszcze jedno - najwyższa jakość produktów i dbałość o wysokie standardy �. Każda z naszych firm posiada dział oraz zespół czuwający nad kwestiami związanymi z jakością, a co za tym idzie satysfakcją naszych konsumentów 😊.
"Na co dzień w Żywiec Zdrój dbamy nie tylko o wysoką jakość ale przede wszystkim o zapewnienie konsumentowi bezpiecznego i zdrowego produktu spełniającego jego oczekiwania. Podstawą naszej produkcji jest woda, to ona jest źródłem życia każdego z nas. Cieszy mnie fakt, że nowe produkty Żywiec Zdrój z nutą połączenia niecodziennych smaków mają prosty skład. Na bazie tylko i wyłącznie naturalnych aromatów, bez konserwantów ,sztucznych barwników, bez kalorii. Jestem pewna, że w pełni zadowolą naszych klientów zapewniając im przy tym maksimum orzeźwienia." - Katarzyna Kowalczyk-Przybylak - Dział Zapewnienia Jakości, Żywiec Zdrój

DanoneCareers DanoneCareers

W 2018 roku grupa DANONE stworzyła program "One Person, One Share" 😊. Dzięki niemu każdy z naszych pracowników otrzymuje jednorazowo jedną akcję DANONE 🤝.
"Dzięki "One Person, One Share" pracownicy identyfikują się z firmą, w której pracują i czują się odpowiedzialni za jej wyniki. Jako osoba, która odpowiada za program lokalnie, mam duże poczucie satysfakcji. To benefit, który sprawia, że nasi pracownicy naprawdę mogą czuć się częścią DANONE. Każdy z nas może być współwłaścicielem firmy, współautorem jej planu działania i współtwórcą jej sukcesu, a nie jedynie wykonawcą strategii.” – Katarzyna Rybicka, Starszy Kierownik Zespołu ds. Wynagrodzeń i Benefitów, DANONE

Aktualności