Kariera w DANONE

Mamy różne doświadczenia, motywacje i marzenia, ale działając razem możemy wiele zmienić. Odkryj pracę z pasją, rozwijaj się w dynamicznym środowisku i razem z nami przyczyniaj się do budowania zdrowszego jutra. Nasz DANONE jest dla Ciebie!

ZOBACZ AKTUALNE OFERTY PRACY

PL ALT

PRACA W GRUPIE SPÓŁEK DANONE

W Polsce grupę spółek DANONE tworzą firmy będące liderami w swoich kategoriach rynkowych.

Spółki DANONE są obsługiwane przez Centra Usług Biznesowych (DBS).

zobacz więcej

DBS to 4 różne funkcje biznesu – HR, IT, Finanse oraz Sekretariat Generalny (komunikacja, relacje wewnętrzne oraz regulacje prawne).

Działy te wspierają codzienną pracę poszczególnych spółek DANONE w Polsce, ale również w krajach bałtyckich i nordyckich oraz, w przypadku Finansów, także w Europie Środkowo-Wschodniej.

W Warszawie znajduje się także IT CC EMEA, czyli Centrum Kompetencyjne IT, pracujące na rzecz spółek DANONE w Europie, Rosji i Afryce i na Bliskim Wschodzie.

 

Dołącz do DANONE już dzisiaj!

APLIKUJ

DanoneCareers DanoneCareers

To był naprawdę intensywny weekend!
Za nami wydarzenie Challange Labs organizowane przez Generator Pomysłów i EIT Food. Zawsze chętnie współpracujemy przy takich projektach, dlatego nasi pracownicy, Edyta Pieczykolan i Anna Czaja (Danone) jako eksperci z obszaru R&I wspierały swoją wiedzą oraz doświadczeniem uczestników wydarzenia w zmaganiach związanych z innowacjami w branży FMCG.
W DANONE stawiamy na wspólne rozwijanie naszych umiejętności i chętnie angażujemy się we wspieranie ludzi, dlatego zwycięzcy będą mieli możliwość spotkania z naszymi pracownikami i rozmowy o swoich ścieżkach kariery. Gratulujemy wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji i do zobaczenia podczas następnej.

DanoneCareers DanoneCareers

W DANONE najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo.
Obecnie większość pracowników biurowych pracuje zdalnie, ale to nie znaczy, że nasze biura są zamknięte. Każdy z nas ma możliwość pracy stacjonarnej, a wszystkie nasze przestrzenie biurowe zostały przygotowane w odpowiedni sposób, tak abyśmy mogli realizować swoje zadania w komfortowych i bezpiecznych dla wszystkich warunkach.
Wybierzcie się z nami na wirtualny spacer* po naszych dwóch warszawskich biurach i zobaczcie, jak od środka wygląda DANONE!
Redutowa 👉: rebrand.ly/DANONE-Redutowa-1
Bobrowiecka 👉: rebrand.ly/DANONE-Bobrowiecka-1
*ujęcia realizowane przed pandemią COVID-19.

DanoneCareers DanoneCareers

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Żywności 🌍.
Zgodnie z naszą misją „Nieść zdrowie poprzez żywność tak wielu ludziom, jak to możliwe” pomagamy kształtować prawidłowe nawyki żywieniowe, zachęcając do zdrowszego stylu życia i ułatwiając konsumentom dokonywanie właściwych wyborów. Przykładem działania, które wpisuje się w realizację misji DANONE jest system Nutri-Score, który wprowadzamy na opakowaniach naszych produktów. Jedną z osób, która pracuje przy tym rewolucyjnym projekcie jest Justyna Piotrowska – Specjalista ds. Naukowych i Relacji Zewnętrznych. Jak sama mówi: „Tematyka żywienia to obszar bliski moim zainteresowaniom. Mam niepowtarzalną okazję współtworzenia zespołu wdrażającego przełomowy na polskim rynku system znakowania żywności Nutri-Score. To wyjątkowy wyraz naszej dbałości o właściwe wybory żywieniowe konsumentów, a dla mnie dużo ciekawej pracy, wyzwań i satysfakcja.”
Więcej o systemie #NutriScore 👉: danone.pl/nutri-score/

Aktualności