Kariera w DANONE

Mamy różne doświadczenia, motywacje i marzenia, ale działając razem możemy wiele zmienić. Odkryj pracę z pasją, rozwijaj się w dynamicznym środowisku i razem z nami przyczyniaj się do budowania zdrowszego jutra. Nasz DANONE jest dla Ciebie!

ZOBACZ AKTUALNE OFERTY PRACY

PL ALT

PRACA W GRUPIE SPÓŁEK DANONE

W Polsce grupę spółek DANONE tworzą firmy będące liderami w swoich kategoriach rynkowych.

Spółki DANONE są obsługiwane przez Centra Usług Biznesowych (CBS).

zobacz więcej

CBS to 4 różne funkcje biznesu – HR, IT, Finanse oraz Sekretariat Generalny (komunikacja, relacje wewnętrzne oraz regulacje prawne).

Działy te wspierają codzienną pracę poszczególnych spółek DANONE w Polsce, ale również w krajach bałtyckich i nordyckich oraz, w przypadku Finansów, także w Europie Środkowo-Wschodniej.

W Warszawie znajduje się także IT CC EMEA, czyli Centrum Kompetencyjne IT, pracujące na rzecz spółek DANONE w Europie, Rosji i Afryce i na Bliskim Wschodzie.

 

Dołącz do DANONE już dzisiaj!

APLIKUJ

DanoneCareers DanoneCareers

Dziś jest Światowy Dzień Zdrowia #WorldHealthDay.
W tym roku WHO zachęca ludzi na całym świecie, żeby poświęcić minutę i docenić codzienną pracę służby zdrowia. Nasi pracownicy dołączają do tych symbolicznych braw, dziękując medykom za poświęcenie i codzienną walkę z epidemią koronawirusa #BrawaDlaWas.

DanoneCareers DanoneCareers

W DANONE cenimy sobie elastyczność i jesteśmy otwarci na zmiany!
Zdrowie naszych pracowników, a także kandydatów jest dla nas najważniejsze, dlatego wszystkie nasze rekrutacje prowadzone są w trybie zdalnym.

Jak wygląda proces rekrutacji?
1️⃣ Sprawdź nasze aktualnie prowadzone procesy rekrutacyjne dostępne są na stronie ➡️ jobs.danone.com/
2️⃣ Po kliknięciu w „Aplikuj” założysz swój profil w ???? systemie rekrutacyjnym poprzez dodanie CV.
3️⃣ Zapoznamy się z Twoim doświadczeniem, a następnie z wybranymi kandydatami umówimy się na pierwszą, telefoniczną rozmowę rekrutacyjną ☎️.
4️⃣ Kolejnym etapem jest rozmowa w formie video ???? - spotkanie z przełożonym.

Czekamy na Ciebie - do zobaczenia!

DanoneCareers DanoneCareers

Działamy razem! Spółki DANONE wspierają tych, którzy dbają o nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Przekazaliśmy produkty spożywcze oraz środki ochrony osobistej do szpitali zakaźnych, a także do Instytut Matki i Dziecka oraz Centrum Zdrowia Dziecka.

Aktualności