Kariera w DANONE

PRACA W GRUPIE SPÓŁEK DANONE

W Polsce grupę spółek DANONE tworzą firmy będące liderami w swoich kategoriach rynkowych.

Spółki DANONE są obsługiwane przez Centra Usług Biznesowych (DBS).

zobacz więcej

DBS to 4 różne funkcje biznesu – HR, IT, Finanse oraz Sekretariat Generalny (komunikacja, relacje wewnętrzne oraz regulacje prawne).

Działy te wspierają codzienną pracę poszczególnych spółek DANONE w Polsce, ale również w krajach w ramach regionu CEN (Centralna Europa oraz Nordyki): Norwegia, Szwecja, Finlandia, Estonia, Łotwa, Litwa, Dania, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia i Bułgaria.

W Warszawie znajduje się także IT CC EMEA, czyli Centrum Kompetencyjne IT, pracujące na rzecz spółek DANONE w Europie, Rosji i Afryce i na Bliskim Wschodzie.

 

Dołącz do DANONE już dzisiaj!

Zobacz aktualne oferty pracy

DanoneCareers DanoneCareers

Kwiecień miesiącem Ziemi 🌍!
W najbliższym czasie podzielimy się z Wami działaniami, które realizujemy w ramach grupy spółek DANONE i które sprawiają, że wspólnie możemy dbać o kondycję Ziemi.
Wszystko to w duchu naszej misji - One Planet. One Health. Jesteście ciekawi o jakich inicjatywach mówimy?
Już wkrótce pierwsza z nich 🤗!

DanoneCareers DanoneCareers

Czy możliwe jest, aby proces zarządzania pracą fabryki odbywał się w 100% automatycznie 🤔? Tak, a dowodem na to jest program NorthStar, który obecnie testujemy w Zakładach Produkcyjnych Nutricia w Opolu �. „NorthStar stanowi swego rodzaju fundament, na którym fabryka w Opolu może budować i realizować wizję cyfrowej transformacji w oparciu o zrównoważoną architekturę.

“Wdrożenie programu przynosi wiele wymiernych korzyści dla pracowników, ponieważ dzięki niemu możemy z wyprzedzeniem przewidywać awarie maszyn, planować ich konserwacje przy jednoczesnym utrzymaniu planu produkcji. Dodatkowo NorthStar to również garść informacji, które pozwalają na stałe podnoszenie jakości i wydajności naszej pracy.” - Jacek Jarocki, Starszy Kierownik ds. Transformacji Cyfrowej.

DanoneCareers DanoneCareers

Poznajcie COBOT-a, który każdego dnia wspiera naszych pracowników w Zakładach Produkcyjnych Nutricia w Opolu 👋.
Jego obecność sprawia, że proces paletyzacji produktów na wydziale Pouch przebiega w sposób zautomatyzowany, ale to nie wszystko 🤗.

„Największą zaletą i sukcesem projektu jest wyeliminowanie ciężkiej, powtarzalnej oraz nieergonomicznej pracy, jaką jest paletyzacja ręczna. Każdy z pracowników nie mógł się doczekać zakończenia projektu i dopytywał, kiedy zakończy się wdrożenie COBOTA na ich wydziale. Dodatkowo, robot jest w stanie pracować przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, co pozwala nam zachować ciągłość produkcji.” - Dawid Wosiński, Inżynier ds. Transformacji Cyfrowej, Nutricia.

Aktualności