Kariera w DANONE

Mamy różne doświadczenia, motywacje i marzenia, ale działając razem możemy wiele zmienić. Odkryj pracę z pasją, rozwijaj się w dynamicznym środowisku i razem z nami przyczyniaj się do budowania zdrowszego jutra. Nasz DANONE jest dla Ciebie!

ZOBACZ AKTUALNE OFERTY PRACY

PL ALT

PRACA W GRUPIE SPÓŁEK DANONE

W Polsce grupę spółek DANONE tworzą firmy będące liderami w swoich kategoriach rynkowych.

Spółki DANONE są obsługiwane przez Centra Usług Biznesowych (DBS).

zobacz więcej

DBS to 4 różne funkcje biznesu – HR, IT, Finanse oraz Sekretariat Generalny (komunikacja, relacje wewnętrzne oraz regulacje prawne).

Działy te wspierają codzienną pracę poszczególnych spółek DANONE w Polsce, ale również w krajach bałtyckich i nordyckich oraz, w przypadku Finansów, także w Europie Środkowo-Wschodniej.

W Warszawie znajduje się także IT CC EMEA, czyli Centrum Kompetencyjne IT, pracujące na rzecz spółek DANONE w Europie, Rosji i Afryce i na Bliskim Wschodzie.

 

Dołącz do DANONE już dzisiaj!

APLIKUJ

DanoneCareers DanoneCareers

Pomoc placówkom ochrony zdrowia jest teraz niezwykle ważna, dlatego od początku trwania akcji „Wspieramy Ratowników Medycznych” Żywiec Zdrój współpracuje z jej inicjatorem i przekazał już tysiące butelek wody. Pomagamy jednak nie tylko przez nasze produkty, ale i środki ochrony osobistej, a także fundusze na zakup niezbędnego sprzętu. Szacujemy, że łączna wartość naszej pomocy to 2,7 miliona zł.
Dowiedz się więcej o naszych działaniach: danone.pl/
#RazemSilniejsi - Piotr Bolczak, Kierownik ds. kluczowych klientów Żywiec Zdrój i Tomasz Kazubek, inicjator akcji “Wspieramy Ratowników Medycznych”

DanoneCareers DanoneCareers

Zdrowie jest najważniejsze. Pracując i odpoczywając w domu nasz ruch jest ograniczony, ale my znaleźliśmy na to swój sposób. Klaudia z działu marketingu, która od dawna uprawia jogę, postanowiła podzielić się swoją pasją z osobami ze swojego zespołu. We wspólnym wirtualnym, 15-minutowym rozciąganiu bierze udział kilkanaście osób, w tym Monika, bohaterka naszego zdjęcia, dla której ćwiczenia są okazją do zadbania o zdrowie, ale również szansą do spędzenia chwili z kolegami z pracy. Namaste ????.

DanoneCareers DanoneCareers

"Cieszę się, że możemy pracować bez obaw o nasze bezpieczeństwo i zdrowie. Dodatkowo otrzymaliśmy specjalne premie, dzięki którym czujemy, że nasze zaangażowanie i trud są doceniane” – Piotr z fabryki w Bieruniu.
W DANONE od zawsze dbamy o naszych pracowników.
W fabrykach wprowadziliśmy specjalne zasady higieniczne, które wpływają na komfort i bezpieczeństwo ich pracy, Są to m.in. niezbędne środki ochrony osobistej, czy częsta dezynfekcja przestrzeni wspólnych.
Dowiedz się więcej o naszych działaniach na stronie: danone.pl/
#RazemSilniejsi – Magda Dybska-Tabor, Dyrektor HR i Piotr Bieżuński, Lider Zmiany Komórki Logistyki Fabrycznej

Aktualności