Łańcuch dostaw

Nasz Dział Operacji, który pracuje nad takimi aspektami jak planowanie produkcji oraz logistyka, jest jednym z największych działów w grupie spółek DANONE.

Zobacz aktualne oferty pracy

Duża dynamika oraz kompleksowość działania

Pracę w tym dziale charakteryzuje duża dynamika oraz kompleksowość działania, ponieważ zarządzamy całym łańcuchem od surowca po produkt końcowy u klienta. Stawiamy na relacje, ponieważ musimy rozumieć zależności między poszczególnymi obszarami i działami w firmie. Pracujemy na poziomie lokalnym, ale i współpracujemy z globalnymi zespołami z obszaru operacji.

W tym dziale pracujemy w różnorodnym środowisku z klientem biznesowym wewnętrznym i zewnętrznym. To wymaga umiejętności logicznego myślenia, pracy pod presją czasu oraz dobrej priorytetyzacji zadań. Praca tutaj pozwala poznać całą organizację oraz życie naszych produktów od pojedynczego składnika do klienta.

Obszary rozwoju w ramach działu Łańcucha Dostaw

W ramach obszaru Planowania zajmujemy się prognozowaniem sprzedaży oraz koordynowaniem wszystkich obszarów operacyjnych, od zaopatrzenia materiałów i surowców, planowania produkcji, po przesłanie produktów gotowych do klienta.

Pracując w obszarze Operacji Logistycznych i Obsługi Klienta zarządzamy procesami w magazynach dystrybucyjnych,  transportem oraz dostawami, a także współpracujemy z klientami w tych dwóch obszarach. To tutaj łączymy wszystkie aktywności związane z dbałością o satysfakcję klienta oraz optymalizację  procesów od zamówienia po realizację.

  

Z kolei w Zespołach Aktywności oraz OPP (Operational Performance Projects) zajmujemy się szeroko rozumianym zarzadzaniem projektami oraz efektywnością operacyjną, tak aby nowe produkty można było wprowadzić na rynek. Koordynujemy projekty od pierwszych etapów rozwoju produktów, przez nadzorowanie testów, inwestycji, przygotowanie dokumentacji, koncepcji marketingowej, zamówień materiałów, aż do logistyki.

Dobrze mieć możliwości

Poznaj obszary, w których możesz rozwijać się w DANONE

Aktualności