Sprzedaż

Naszym celem jest promowanie świadomości naszych marek i produktów oraz dotarcie do konsumentów, w najbardziej odpowiednich kanałach sprzedaży.

Zobacz aktualne oferty pracy

Będziesz miał Realny wpływ na wyniki finansowe

To właśnie dzięki nam produkty tworzone przez pracowników w innych działach mogą trafić na półkę sklepową i do konsumentów. Pracując w sprzedaży w DANONE mamy na co dzień dużą samodzielność, swobodę działania oraz realny wpływ na wyniki biznesowe. Budujemy partnerskie, oparte na wspólnych celach relacje z klientami oraz wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem wewnątrz tak kompleksowej i różnorodnej organizacji jaką jest DANONE. Bycie liderem rynkowym we wszystkich kategoriach produktowych, w których działamy, to duże wyzwanie, ale również ogromna satysfakcja z pracy.

Obszary rozwoju w ramach działu sprzedaży

W DANONE możesz rozwijać się pracując w sprzedaży na określonym obszarze jako Przedstawiciel (Handlowy, Medyczny, Farmaceutyczny), lub w jednym z poniższych obszarów zespołów:

W obszarze Rozwoju Klientów zajmujemy się budowaniem partnerskich i strategicznych relacji z klientami biznesowymi, czyli klientami kanału dyskontowego, sieci hiper- i supermarketów oraz tzw. kanału impulsowego, czyli sprzedaży w kioskach, na stacjach benzynowych czy na dworcach. Pracując w tym obszarze odpowiadamy za kompleksowe zarządzanie pełną współpracą z klientem: od budowania długofalowych planów biznesowych po bieżący rozwój sprzedaży, mając na uwadze realizację kluczowych wskaźników finansowych. Na co dzień wspieramy również klientów w obszarze rozwoju kategorii oraz efektywności łańcucha dostaw, zarówno pod kątem ekonomicznym jak i z punktu widzenia wpływu na środowisko.

Będąc częścią obszaru Aktywacji Kupującego, Rozwoju Kanałów Sprzedaży oraz Rozwoju Kategorii zajmujemy się wsparciem sił sprzedaży poprzez dobór odpowiednich narzędzi do tego stworzonych m.in. aktywacje skierowane dla konsumentów (np. promocje, konkursy konsumenckie itp.) oraz dbamy o standardy ekspozycji na półkach sklepowych. Przekładamy strategię marketingową na konkretne działania w punktach sprzedaży, uwzględniając dostępne analizy  oraz dane rynkowe. Dodatkowo szerzymy wiedzę o naszych kategoriach produktowych u naszych klientów, współpracowników oraz partnerów zewnętrznych.

  

Pracując w tzw. terenie w DANONE, czyli w obszarze Operacji Sprzedaży zapewniamy dostępność naszych produktów, a także dbamy o ich widoczność i zapewnienie atrakcyjnej oferty u naszych klientów w regionie, , na terenie całej Polski.

O efektywność wszystkich naszych promocji i stabilny wzrost przychodów dbamy w obszarze Zarządzania Przychodami. To strategiczny obszar, w którym definiujemy politykę cenową oraz zasady warunków handlowych. W obszarze Analiz Sprzedaży natomiast zajmujemy się przetwarzaniem dostępnych danych sprzedażowych, przekładając je na cele i wyniki sprzedażowe naszych zespołów.

Dobrze mieć możliwości

Poznaj obszary, w których możesz rozwijać się w DANONE

Aktualności