Zakład produkcyjny Nutricia w Krotoszynie

Najbliżej zyskujesz najwięcej.
Stabilna praca, bezpieczeństwo i najwyższe standardy jakości, dobra atmosfera.

Dołącz do Nutricia w Krotoszynie!

O NASZEJ FABRYCE

1883
START PRODUKCJI

102
PRACOWNIKÓW

5
KRAJÓW

do których trafiają nasze produkty

Nasz fabryka istnieje w Krotoszynie od 1883 roku. Na początku jako Spółdzielnia Mleczarska produkowaliśmy mleko, masło i śmietanę. Od 2007 roku dołączyliśmy jako fabryka do grupy spółek DANONE. Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości surowców i półproduktów - baz mlecznych dla niemowląt i małych dzieci. Bezpośrednimi odbiorcami naszych produktów są fabryki DANONE ulokowane w Polsce (Zakłady Produkcyjne Nutricia w Opolu), Irlandii, Francji, Holandii, czy Niemczech.

Nasz zakład posiada bardzo nowoczesną proszkownię (wieżę suszarniczą), a zainstalowane urządzenia posiadają dużą elastyczność technologiczną, dającą możliwość produkcji wielu asortymentów mlek w proszku i baz mlecznych. Aby zapewnić ciągłość produkcji pracujemy w systemie 2-3 zmianowym.

W 2019 roku świętowaliśmy 10 lat bez wypadku! Pracę w naszej fabryce wyróżnia właśnie – bezpieczeństwo! Zostaliśmy wyróżnieni i docenieni nagrodą Safety podczas EUROPE QORE 2020 w Utrechcie za nasza organizację bezpieczeństwa. Ważne jest dla nas także środowisko naturalne - nieustannie zmniejszamy zużycie wody oraz energii elektrycznej w naszych fabrykach, między innymi dzięki temu, że do ogrzewania hal fabrycznych i biur wykorzystujemy ciepło powstające przy produkcji. Rozpoczęliśmy także budowę kotłowni gazowej, dzięki której zmniejszymy emisję dwutlenku węgla do środowiska.

Benefity

  • Umowa o pracę, premia roczna
  • Coroczna rozmowa rozwojowa, dot. szkoleń i awansów
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Tornistrowe, prezenty z okazji świąt i narodzin dziecka
  • W trakcie przerwy dostęp do kawy i herbaty oraz owocowe czwartki
Dołącz do DANONE już dzisiaj!

Zobacz aktualne oferty pracy

Aktualności