Zakłady produkcyjne Nutricia w Opolu

Najbliżej zyskujesz najwięcej.
Stabilna praca, bezpieczeństwo i najwyższe standardy jakości, dobra atmosfera.

Dołącz do Nutricia w Opolu!

O NASZEJ FABRYCE

1946
START PRODUKCJI

101
KRAJÓW

do których trafiają nasze produkty

740
PRACOWNIKÓW

Nasza fabryka istnieje od 1946 roku, kiedy to produkowaliśmy kawę zbożową. Od 1962 roku zajmujemy się produkcją odżywek dla dzieci, a w 2007 dołączyliśmy do grupy spółek DANONE.

Zakłady Produkcyjne Nutricia to zespół fabryk zajmujących się produkcją żywności dla niemowląt i małych dzieci. Mamy 3 samodzielne wydziały i 12 linii produkcyjnych. Ponad 740 osób jest zaangażowanych w powstawanie naszych produktów marek Bebiko 2, Bebilon 2 i Bobovita: kaszki, mleka modyfikowane w kartonikach i w puszkach, obiadki i deserki w słoiczkach oraz miękkie saszetki z musami owocowymi. Przygotowywane u nas produkty trafiają do 101 krajów na całym świecie. Dostosowujemy nasze receptury i produkty do wymagań lokalnych konsumentów oraz współpracujemy z globalnymi zespołami zajmującymi się rozwojem produktów oraz wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań. Część naszych pracowników biurowych na co dzień pracuje zdalnie w zespołach zlokalizowanych w Holandii, czy Francji.

 

Jesteśmy jedną z najbardziej zrobotyzowanych fabryk w grupie spółek DANONE na świecie. Otrzymaliśmy odznaczenie North Star jako digital lighthouse’u, to znaczy, że rozwiązania, które wdrażamy są następnie wprowadzane także w innych fabrykach i krajach. Obecnie prowadzimy prawie 20 projektów związanych m.in. z ograniczeniem wykorzystania papieru w fabryce, wizyjnego kontaktu z mechanikami, automatycznego śledzenia awarii maszyn i raportowania, a czy wykorzystania wirtualnych maszyn w szkoleniu nowych pracowników.

Jesteśmy odpowiedzialni społecznie, co roku wraz z pracownikami tworzymy kalendarz Supporting Life, oraz angażujemy się w Wolontariat HOPE, w ramach którego realizują różne działania społeczne, takie jak np. wsparcie domu dziecka w Tarnowie Opolskim, wspólnie z Uniwersytetem Opolskim - akcja "rozum i serce" - korepetycje dla dzieci z domu dziecka, akcje dla podopiecznych placówek: Dom Dziecka w Tarnowie Opolskim, Dom Matki i Dziecka w Opolu oraz Domowe Hospicjum dla Dzieci w Opolu.

Uzyskaliśmy szereg nagród wyróżniających nas w regionie. Są to m.in. Diamenty BCC, Orły Wprost, Lider Opolskiej Gospodarki, Solidny Pracodawca, Firma Dobrze Widziana, Opolska Marka,  Medal 100lecia Polskiego Czerwonego Krzyża, Ambasadora Polskiej Gospodarki.

Karmienie piersią jest najwłaściwszym sposobem żywienia niemowląt.

Benefity

  • Indywidualny plan rozwoju bazujący na Twoich mocnych stronach
  • Prywatna opieka medyczna i możliwość korzystania z przychodni znajdującej się na terenie fabryki
  • Szczepienia i działania prozdrowotne
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia na życie dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Dofinansowanie do wakacji, świąt, kolonii i obozów dla dzieci, prezenty z okazji narodzin dziecka
  • Dofinansowanie do dojazdu do pracy
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Premia roczna
Dołącz do DANONE już dzisiaj!

Zobacz aktualne oferty pracy

Aktualności