Zakupy

Dział Zakupów to zespół kilkunastu ekspertów w swojej dziedzinie, którzy dzielą się doświadczeniem w negocjacjach i nieustannie rozwijają naszych dostawców zarówno polskich, jak i zagranicznych, dbając równocześnie o zgodność z zasadami prawa relacji biznesowych.

Zobacz aktualne oferty pracy

Poznaj nasz biznes we wszystkich spółkach Danone

Dział Zakupów świadczy usługi dla wszystkich spółek grupy DANONE w Polsce, jednocześnie blisko współpracując z Centralą tego obszaru mieszczącą się z Amsterdamie.

Jest to zespół kilkunastu ekspertów w swojej dziedzinie, którzy dzielą się doświadczeniem w negocjacjach i nieustannie rozwijają naszych dostawców zarówno polskich, jak i zagranicznych, dbając równocześnie o zgodność z zasadami prawa relacji biznesowych.

Dołączając do działu Zakupów będziesz pracować w jednym z obszarów biznesowych

  • Zakupy direct (np. wszelkie surowce, opakowania, materiały do produkcji),
  • Zakupy indirect (np. usługi logistyczne, marketingowe, trade marketingowe, dla HR, sprzedaży itd.)
  • Zakupy związane z funkcjonowaniem biura (w tym serwis i usługi, np. sprzęt i systemy IT itp.)
  • Zakupy związane z inwestycjami (np. rozwój linii produkcyjnych, innowacyjnych projektów itp.).

Będziesz realizować procesy zakupowe dla wszystkich spółek DANONE w Polsce, dzięki czemu będziesz mieć możliwość bardzo dobrze poznać biznes: zaczynając od procesów produkcyjnych na sprzedażowych kończąc. Będziesz także mieć możliwość wdrażania i koordynacji projektów dla całej grupy spółek DANONE w Polsce.

W dziale zakupów doceniamy umiejętności analityczne, doskonałą komunikację, która pomaga zarządzić szeroką siecią interesariuszy wewnętrznych i zewnętrznych, jak i umiejętność „porządkowania” przestrzeni wokół siebie, ubierania jej w procesy, przy jednoczesnym ciągłym myśleniu biznesowym, szukając korzyści dla organizacji i ciągłym nastawieniu na rozwój relacji.

Dobrze mieć możliwości

Poznaj obszary, w których możesz rozwijać się w DANONE

Aktualności