6W2A9770 1

Zdobyliśmy nagrodę Friendly Workplace 2022

My już od dawna wiemy, że w DANONE dobrze się pracuje, ale teraz możemy potwierdzić to oficjalnie. Z przyjemnością ogłaszamy, że, jako grupa spółek DANONE otrzymaliśmy tytuł „Friendly Workplace 2022” w corocznym plebiscycie organizowanym przez redakcję Markę Pracodawcy. 

W konkursie brane było pod uwagę budowanie partnerskich relacji pomiędzy pracownikami, stwarzanie im warunków do ciągłego rozwoju, oraz wypracowany model zachowania równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym z uwzględnieniem dbania o dobrostan fizyczny oraz mentalny. 

Jednym z aspektów naszej działalności, który został wyjątkowo doceniony przez jury konkursu jest nasza otwarta i przyjazna kultura organizacyjna, którą budujemy na wartościach, które dzielimy wspólnie - HOPE. To skrót od nazw czterech wartości DANONE - Humanizmu, Otwartości, Bliskości i Entuzjazmu stanowiących fundament naszej kultury organizacyjnej. To one są dla nas wyznacznikiem zachowań, pracy, rozwoju naszej działalności, ludzi oraz naszych społeczności. HOPE to także nazwa funduszu projektów wolontariackich, które powstały w 2010 roku z naszej oddolnej inicjatywy. W ciągu ostatnich 3 lat dofinansowaliśmy 287 projektów, w których pomogliśmy aż 25 770 osobom! 

Aktualności