promedica

Promedica dołącza do grupy spółek Nutricia

Z końcem marca 2023 do grupy spółek Nutricia dołączyła Promedica Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie oferująca usługę specjalistycznej opieki żywieniowej w warunkach domowych.

Misją Nutricia jest służenie ludziom najlepszą opieką żywieniową w najwrażliwszych momentach ich życia. Od ponad 125 lat wykorzystuje najnowsze doniesienia naukowe, aby wprowadzać pionierskie rozwiązania w zakresie żywienia specjalistycznego, wspierając rozwój niemowląt i małych dzieci oraz specyficzne potrzeby żywieniowe osób chorych. Odpowiada na nie wierząc, że żywienie medyczne powinno stanowić integralny element opieki nad chorymi. Dołączenie do grupy spółek Nutricia marki Promedica pozwoli organizacji docierać do jeszcze większej grupy pacjentów z najwyższej jakości usługą.

Opieka żywieniowa prowadzona w warunkach domowych jest rozwiązaniem dla pacjentów, którzy nie mogą odżywiać się doustnie lub żywienie tego typu jest niewystarczające, ale ich stan zdrowia nie wymaga opieki szpitalnej. Dzięki doświadczeniu obu obecnych na rynku żywienia w warunkach domowych marek, czyli Nutriciai Promedica, pacjenci zyskają jeszcze lepszą opiekę i wyższą jakość usług.

Aktualności