Fantasia Więcej przyjemności i koloru z Fantasią jeżyna

Więcej przyjemności i koloru z Fantasią!

Krótkie dni, długie, mroźne wieczory i tęskne wyczekiwanie słonecznych i ciepłych dni. A gdyby tak zatrzymać się na chwilę, zanurzyć w miłych wspomnieniach i podarować sobie moment tylko dla siebie? Z nową Fantasią błogi odpoczynek będzie smakował jeszcze lepiej!

Podczas gdy aura pogodowa, czy też wyzwania dnia codziennego często nas nie rozpieszczają, to istnieją obszary naszego życia, które sami możemy kształtować według naszej myśli. Takimi obszarami są komfort i przyjemność. Bardzo dobrym sposobem, który pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie jest chwila wyciszenia, która może pomóc odsunąć na chwilę troski dnia codziennego i poprawić nasz nastrój. Tu z pomocą przychodzi Fantasia, której produkty tej zimy zachwycają nie tylko smakiem, ale i wyglądem.

Owocny relaks

Choć do pełni lata jeszcze daleko, Fantasia już dziś zaprasza w podróż do pełnej smaku krainy przyjemności, wypełnionej kuszącymi owocami. Delikatna, słodka brzoskwinia oraz wyrazista, aromatyczna jeżyna w połączeniu z kremowym jogurtem to idealny duet, który pozwoli na zaznanie odrobiny relaksu o tej porze roku. Dodatkową ucztę dla oka zapewnia nowy projekt graficzny opakowania – delikatne, akwarelowe grafiki umieszczone na etykietach.

Chwila warta upamiętnienia

Momenty, w których możemy w pełni skupić się na sobie, trzeba zatrzymać na dłużej. Dlatego z początkiem roku marka Fantasia zaprasza wszystkie konsumentki do udziału w konkursie „Pomaluj swoją chwilę z Fantasią”. Wystarczy uwiecznić na fotografii swoją chwilę malowaną z Fantasią i umieść na stronie https://konkurs.fantasia.com.pl/. Na zwycięzców czekają klimatyczne nagrody, które mogą stać się dopełnieniem idealnego popołudnia czy wieczoru: wprost stworzony do odpoczynku, kołyszący fotel ze stojakiem lub grawerowana łyżeczka z kryształem Swarovski.

Aktualności