DANONE One Planet. One Health aktualności logo

Wstrząśnij zimą z Actimelem i wygrywaj co 10 minut!

W tym roku zima nikomu nie będzie się dłużyć! Actimel organizuje loterię, w której co 10 minut można wygrać jedną z ponad 3600 atrakcyjnych nagród, takich jak sportowa chusta Buff czy aparat Instax Mini 8. Dodatkowo na jednego szczęśliwca czeka nagroda główna, czyli wspaniała wyprawa do Norwegii.

W czasie zimy potrzebujemy jeszcze więcej wewnętrznej siły. Actimel pokazuje, jak ważne w tym okresie jest pozytywne nastawienie, które daje moc by stawiać czoła codziennym wyzwaniom. W przetrwaniu tego czasu mogą pomóc nagrody wylosowane w zimowej loterii przygotowanej przez markę Actimel. Akcja trwa od 3 listopada do 22 grudnia. W tym czasie w sklepach dostępne będą promocyjne opakowania Actimela zawierające specjalne kody.

Co zrobić, żeby wygrać? Wystarczy kupić Actimel w promocyjnym opakowaniu, zachować paragon i zarejestrować kody z opakowania na stronie www.actimel.pl/wstrzasnijzima . Od razu po zarejestrowaniu kodu uczestnik otrzyma informację, czy wygrał jedną z ponad 3600 nagród. Natomiast losowanie zwycięzcy nagrody głównej odbędzie się 11 stycznia 2018 r. Kody można rejestrować na stronie od godz. 8 do 20.

Akcja wsparta jest reklamą telewizyjną, komunikacją w mediach społecznościowych oraz materiałami POS w punktach sprzedaży. Za organizację loterii oraz przygotowanie materiałów promocyjnych odpowiada agencja Y&R, VML oraz Labstore. Zakupem mediów zajął się Mediacom.

Aktualności