Fantasia

Chrupiąca nowość od Fantasia!

Poznaj nowy sposób na chwilę przyjemności od marki Fantasia. Zasmakuj w kremowym jogurcie z dodatkiem chrupiących kulek o smaku truskawki.

Na sklepowych półkach dostępna jest już nowość od marki Fantasia. Kremowy jogurt z kulkami o smaku truskawki to połączenie dwóch światów – deserowego i owocowego! To pierwszy w portfolio marki produkt, który oferuje owocowy smak w chrupiącej odsłonie. Nowe doznania smakowe zapewniają różowe kulki o smaku truskawki, które pozwolą konsumentom zatracić się w chwili przyjemności. 

Nieustannie pracujemy nad naszą ofertą, starając się odpowiedzieć na oczekiwania konsumentów. Wiedząc, że smak truskawki jest numerem jeden w segmencie jogurtów smakowych łyżeczkowych[1], zdecydowaliśmy się opracować nowy dodatek do jogurtu Fantasia, który odpowie na preferencje konsumentów, a przy okazji zaskoczy ich swoją chrupkością – tłumaczy Martyna Karska-Gnoińska, młodszy kierownik marki Fantasia.

Twoja Fantasia, Twój wybór

Fantasia to wyjątkowe połączenie kremowego jogurtu z ulubionym dodatkiem. W ofercie dostępne są podstawowe warianty owocowe - z musami m.in. z jagodami, wiśniami czy brzoskwiniami, a także warianty deserowe, m.in. z kulkami kokosowymi, z mleczną czekoladą czy płatkami kukurydzianymi lub gwiazdkami zbożowymi w czekoladzie. Konsumenci poszukujący bardziej fantazyjnych kombinacji mogą zaś sięgnąć po jeden z jogurtów w wariancie premium, np. z białą lub mleczną czekoladą od Wedla.   

 

[1] Nielsen, Total Poland, Wartość sprzedaży, MAT Jun’23

Aktualności