Effie TOP 20 na 20 lecie

Danone wśród Najbardziej Efektywnych Firm 20-lecia Effie Poland

Podczas tegorocznej Gali SAR Effie Poland ogłoszono listę najefektywniejszych firm pod kątem działań marketingowych. Nasza spółka Danone jest jedną z 20 firm, którym przyznano ten prestiżowy tytuł.

Komitet Organizacyjny Effie 2019 wybrał listę najbardziej efektywnych firm z okazji jubileuszu SAR Effie Poland. Top 20 najlepszych wybrano spośród 331 firm, otrzymujących nominacje i nagrody w Konkursie Effie Awards na przestrzeni dwudziestu lat.

Lista TOP 20 została oficjalnie ogłoszona podczas uroczystej, jubileuszowej Gali SAR Effie Poland w poniedziałek 28 października br. w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie.

Effie Awards to największy, prestiżowy konkurs marketingowy na świecie. Został zorganizowany po raz pierwszy w 1968 r. w Nowym Yorku przez Amerykańskie Stowarzyszenie Marketingu. Licencję na prowadzenie konkursu w Polsce posiada Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR od 1999 r. Polska jest obecnie jednym z 55 programów na świecie, gdzie organizowany jest konkurs. Nagroda Effie, ze względu na wysokie kryteria merytoryczne stawiane pracom nadsyłanym na konkurs, należy do najbardziej prestiżowych nagród naszej branży na całym świecie. Często nazywana jest „marketingowym Oscarem”.

Aktualności