W trosce o dobre samopoczucie naturalnie Wiosenne nowosci od Danone Activia

W trosce o dobre samopoczucie, naturalnie! Wiosenne nowości od Danone Activia

Dążenie do idealnej harmonii ciała, ducha i umysłu oraz uważne wsłuchiwanie się we własne potrzeby – to prawdziwy fundament osobistego ZEN. Dlatego tak ważne jest, by dbanie o siebie zacząć od troski o nasze samopoczucie – w każdym możliwym wymiarze. Tu z pomocą przychodzi wiosenna nowość od Danone – Activia Jogurt Naturalny Gęsty. Od teraz z  innym składem i zupełnie nową szatą graficzną.

Zmiana zaczyna się od… środka

To, jak wyglądamy i jak się czujemy zależy w ogromnej mierze od stanu zdrowia, kondycji fizycznej, zbilansowanej diety i codziennych nawyków. Niedostatku snu, przemęczenia pracą czy gorszego samopoczucia nie ukryje nawet najpiękniejszy strój i nienaganny makijaż. Już dziś warto więc sięgnąć po warzywa i owoce, pamiętać o regularnym nawodnieniu, przyłożyć dużą wagę do aktywności fizycznej oraz wzbogacić codzienny jadłospis o przetwory mleczne. W tym przypadku warto postawić na Activię, która zawiera wapń pomagający w prawidłowym funkcjonowaniu enzymów trawiennych oraz żywe kultury bakterii jogurtowych, które poprawiają trawienie zawartej w produkcie laktozy u osób mających trudności z jej trawieniem. Zawsze też należy pamiętać, że ważna jest zróżnicowana i zbilansowana dieta oraz zdrowy styl życia. 

Naturalnie więcej!

Activia wierzy, że dobre samopoczucie zaczyna się od środka, dlatego od marca rozszerza gamę produktową, wprowadzając do oferty nowość - Jogurt Naturalny Gęsty, który powstaje w kubeczku przez minimum 7 godzin. W opakowaniu zamknięto proste składniki: mleko, białka mleka, bakterie jogurtowe w tym 4 mld bakterii Bifidus Actiregulatis. To jogurt tak gęsty, że niemalże można go kroić i kremowy, gdy rozpływa się w ustach! Taka formuła pozytywnie zaskoczy każdego amatora jogurtów naturalnych. Produkt jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich miłośników zbilansowanej diety, którzy wiedzą, że nawet najmniejsze decyzje żywieniowe, dotyczące naszych zachowań każdego dnia, mają ogromny wpływ na zdrowie, kondycję i dobry nastrój!

Harmonia wewnątrz i na zewnątrz!

Wiosenna odsłona Activii to nie tylko nowość produktowa i prosty skład, ale zupełnie nowy design opakowań, doskonale wpisujący się w nowoczesne trendy. Minimalistyczna szata graficzna, zachowująca doskonały balans między bielą a zielenią, stanowi idealnie dopełnienie bogatej zawartości. Tak marka realizuje postulat pełnej harmonii – wewnątrz i na zewnątrz.

Aktualności