Zdjęcia pracowników DANONE biorących udział w kampanii

,,NASZ DANONE JEST DLA CIEBIE” – pracownicy w nowej kampanii wizerunkowej grupy spółek DANONE w Polsce

Grupa spółek DANONE wystartowała z pierwszą wspólną kampanią wizerunkową, która prezentuje kulturę organizacyjną firmy i wartości bliskie jej pracownikom. To właśnie oni wystąpili w kampanii, jak również mieli kluczowy wpływ na jej kształt - dzieląc się swoimi autentycznymi historiami i tym, co szczególnie cenią w pracy i w życiu prywatnym. Oddając głos pracownikom, DANONE podkreśla ich fundamentalną rolę w tworzeniu przyjaznego środowiska do pracy i rozwoju, z którego firma jest znana. 

DANONE tworzą przede wszystkim ludzie. Właśnie dlatego w pierwszej, wspólnej dla całej grupy spółek kampanii employer branding, to właśnie pracownicy opowiadają o swoim miejscu pracy, które wyróżniają między innymi silne relacje międzyludzkie. Stąd hasło przewodnie kampanii Nasz DANONE jest dla Ciebie, które podkreśla osobisty stosunek pracowników do firmy, ale też ich ogromną otwartość, co szczególnie cenią osoby dołączające do firmy. Nowy spot portretuje aż pięć zróżnicowanych osobowości, które łączy to, że w pracy pozostają wierni wartościom, jakie cenią również w życiu prywatnym. Od 17 września kampania jest obecna w internecie, w tym w mediach społecznościowych.

Różnorodność tworzy możliwości

Grupę spółek DANONE w Polsce tworzy zespół ponad 3000 osób, pracujących w ramach trzech kategorii rynkowych: produkty mleczne i pochodzenia roślinnego (Danone), woda i napoje (Żywiec Zdrój) oraz żywienie specjalistyczne, czyli żywność dla niemowląt i małych dzieci oraz żywienie medyczne dla osób chorych (Nutricia). Tak szeroka skala i kompleksowość działania firmy niesie ze sobą liczne korzyści dla pracowników, którzy rozwijając swoją ścieżkę kariery mogą zdobywać bogate doświadczenie w różnych działach i spółkach. Naszą siłą są wartości i wyzwania biznesowe, które stwarzają wyjątkowe możliwości rozwoju zawodowego dla naszych pracowników. Stawiamy na różnorodność, dlatego do DANONE zapraszamy ludzi o ciekawych doświadczeniach, osobowościach i potrzebach zawodowych. To właśnie podkreślamy w nowej kampanii mówi Magda Dybska-Tabor, Dyrektor HR dla grupy spółek DANONE w Polsce, krajach bałtyckich i krajach nordyckich.

Siła wartości

Pracownicy są nie tylko sercem firmy, ale też sercem jej nowej kampanii. To właśnie historie pięciu z nich - Ireny, Zuzy, Agnieszki, Jacka i Sebastiana – zostały zebrane w nowym spocie. Każda z tych osób opowiada o wartościach, którymi kieruje się w życiu, a także wskazuje, jak te wartości – w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem – przekładają się na codzienną pracę. Choć bohaterowie są zróżnicowani - pracują dla różnych spółek, w różnych działach, a nawet w różnych lokalizacjach, są w różnym wieku, mają różne zainteresowania i osobowości - łączy ich wyjątkowe zaangażowanie w to, co robią i poczucie odpowiedzialności.

Niezwykła otwartość pracowników pozwoliła nam oprzeć kampanię na autentycznych historiach i osobistych wypowiedziach, dzięki czemu przedstawiamy jaki naprawdę jest DANONE i jak wyjątkowych ludzi można tu spotkać. Kampania mówi również o tym, że choć każdy z nas ma różne doświadczenia, motywacje i marzenia, to łączy nas niespotykane poczucie odpowiedzialności – zarówno za siebie, jak i za środowisko – dodaje Magda Dybska-Tabor.

Nasz DANONE jest dla Ciebie!

PL ALT

Dla ludzi i planety

Odpowiedzialność, będąca wspólnym mianownikiem dla prezentowanych historii, jest jednym z głównych wyróżników kultury organizacyjnej DANONE. Jest ona widoczna w niemal wszystkich obszarach działalności firmy, która w myśl wizji One Planet. One Health z takim samym poczuciem odpowiedzialności troszczy się o zdrowie ludzi i środowisko naturalne. Kluczową rolę w realizacji tych założeń odgrywają pracownicy, którzy na co dzień mają duży wpływ na działania firmy. Wyrazem tego podejścia jest autorski program One Person, One Voice, One Share, w ramach którego pracownicy DANONE na całym świecie – w tym również w Polsce - nie tylko wspólnie decydują o strategicznych działaniach na przyszłość, lecz także otrzymują bezpłatnie akcje firmy, stając się tym samym jej symbolicznymi właścicielami.

Aktualności